Hermína - psí andílek chce už domů - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Malý (do 30 cm)
Maltézský psík
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: SOS for PETS

Podrobný popis

Hermínka, asi 6 - 7 letá kříženka maltézáčka, pochází z množírny. Je naprosto bezproblémová, milé povahy, s pejsky ani fenkami nemá žádný problém, je naprosto nekonfliktní, je to úplný psí andílek. Je velmi rozumná a ví, ke kterým pejskům se raději nemá přibližovat. Je to prostě šikulka šikovná. Je čistotná, má naučenou hygienu, ale chodí doma i na podložky.

Slyší na své jméno a bylo by vhodné ji toto jméno ponechat.

Hermínka u nás absolvovala kompletní vyšetření krve, 17-parametrovou biochemii, vyšetření SDMA a test CaniV-4 na klíšťaty a komáry přenášená onemocnění. Hematologii a biochemii měla v normě, SDMA měla hraniční hodnotu (14). Hodnoty kreatininu a urey jsou však v pořádku. Bude však muset být sledována Test CaniV-4 odhalil pozitivitu na dirofiláriu, takže dostává v měsíčních intervalech pipetku Advocate. Po pár měsících musí absolvovat vyšetření na přítomnost DNA dirofilárií. Advocate se jej bude muset aplikovat až do úplného vyhubení tohoto parazita, který přenáší komár.

Hermínka již podstoupila kastraci a čištění zoubků a je již kompletně očkována a připravena odejít do rodiny.

Domov pro naše pejsky hledáme pouze v bytě nebo v rodinném domě s neomezeným přístupem do domu - v žádném případě NE na trvalý pobyt venku. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy, předkontrola a uhrazení adopčního poplatku.