Tazz - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 5 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes nejvěrnější přítel, z. s.

Podrobný popis

Jméno: Tazz
Věk: 2 roky
Velikost: velký, cca 40 kg
Snášenlivost: miluje všechny lidi, děti, zvířata
Nachází se: Smilovy Hory (okr. Tábor)
Kontakt: Dominika Dekastellová, tel. číslo 735 992 986

Hafhoj kamarádi. Jmenuji se Tazz a jsem kříženec nějakých obříků, protože vážím kolem 40 kg. Moje dočasná teta tvrdí, že jsem moc hodný, ale já umím být taky pěkný třeštiprdlo, já si totiž strašně rád hraju. Miluju úplně všechny, svoje psí kámoše, kámošky kočky a vlastně všechny zvířátka. Jak ty, co máme doma, tak ty, co potkám na prochajdě. A mám rád i všechny dvounožce. Nejvíc tetu a ty naše malý dvounožce, který si se mnou pořád hrajou a mazlej mě. Jsou hrozně fajn a je s nimi bžunda. Můj nový člověčí parťák musí počítat s tím, že jsem koník převlečený za psa a podle toho taky baštím. Moc si užívám, když si můžu lehnout do postele, ale na mou duši, když mi teta řekne, že mám jít dolů, tak jdu a lehnu si na svůj pelíšek. Vím, že ona se taky potřebuje vyspinkat a se mnou by se tam asi nevešla.
Už se moc těším na svého nového človíčka, u kterého budu mít to svoje doma už napořád. Bylo by fajn, kdybych mohl mít psího parťáka nebo parťačku a byl bych nadšený i z domku se zahrádkou, i když tedy hygienu zvládám naprosto špičkově. Ale víte, nechci bydlet venku, to musím bydlet se svojí rodinkou, protože si každého hned oblíbím a venku by mi bylo moc smutno. Na zahrádce bych jen blbnul a hrál si.
Pro Tazze hledáme domov u aktivních lidí, kteří budou mít čas se mu věnovat. Další pes v rodině je vítán, bylo by ale vhodné, aby mu trochu velikostně odpovídal. Domek se zahrádkou a bydlením uvnitř je velmi vítaným bonusem. Určitě není vhodný jako živý alarm na zahradu, i když svojí velikostí vzbuzuje respekt.
Do adopce půjde kastrovaný, čipovaný, očkovaný a po podpisu adopční smlouvy, na kterou se váže adopční poplatek.

Datum a místo příjmu: 25.4.2020, Praha
Postup adopce najdete na: http://www.pesnejvernejsipritel.cz/psi-k-adopci/