Diego - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Šarpej
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Praha
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

Diego je 4 letý parťák do lesa i na gauč. Pokud máte rádi pobyt v přírodě, tak Diego vám bude rád dělat společnost. Dlouhé procházky jsou to, co miluje nejvíce. Pokud budete mít náladu na gaučink, Diego ho bude rád absolvovat s vámi. Ale pozor, to váleníčko nevydrží Diegovi dlouho . Je to pes stvořený k pohybu. Vydrží běhat klidně celý den. Proto by pro něj byla ideální zahrada s přístupem a spaním doma. Diego nemá rád, když je doma dlouho sám. Samotu už nějak zvládá, ale není to ještě dokonalé a bude potřeba s ním pracovat a učit ho, že se jeho páníček vrátí. Je to velmi mazlivý a kontaktní pejsek. Jakmile si na své páníčky zvykne, tak chce být stále s nimi. Kam jde pán, tam jde Diego, je to prostě ocásek .
Diego nebyl ve svém minulém domově zřejmě vůbec v kontaktu s jinými psi. Když nějakého potká na ulici, tak štěká a má tendenci se k němu dostat, chce se ale jen seznamovat. Ne všichni však jeho nadšení sdílejí. Dočaskářka s ním pracuje na socializaci a snaží se zmírnit už zmíněnou separační úzkost. Určitě ale bude nutné v tom i nadále pokračovat.
Psi i fenky Diego akceptuje, ale vybírá si. Hygienické návyky má 100% zvládnuté.
Hledáme pro Diega někoho trpělivého a odhodlaného. Odměnou bude ten nejúžasnější psí parťák na světě.
Do adopce půjde kastrovaný, očkovaný a čipovaný. Podmínkou adopce předkontrola nového domova a podpis adopční smlouvy. V případě zájmu prosím pište na mail sarpejvnouzi@seznam.cz.