MARGOT hledá skvělý domov jako je ona sam - REZERVACE - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: SOS for PETS

Podrobný popis

Margotka je dáma v letech (8-9), která pochází z absolutně nevyhovujících podmínek, z nichž bylo najednou odebraných více pejsků.

Je to absolutně oddaná, věrná a pokorná fenečka, pro kterou je její člověk úplným středobodem vesmíru. Když ji oslovíte, hned k vám uplakaná od nesmírné radosti a s vrtící ocáskem přiběhne, bude se na vás dívat jako na boha. Je naprosto bezproblémová, snášenlivá s každým pejskem i fenečkou, má hygienické návyky. Váží 20 kg (je obézní) a výškově je pod kolena. Byly jí udělané kompletní krevní vyšetření (hematologie, 17-parametrově biochemie a vyšetření SDMA), všechny výsledky měla v normě. Při testu CaniV-4 na klíštěmi a komáry přenášené nemoci se však zjistila pozitivita na anaplazmu, a tedy musela přes měsíc užívat 2x denně Dohyhexal. Je už čipovaná, kastrovaná a očkovaná, při kastraci jí byly vyčištěny zoubky. Trváme na tom, že jí v domově budou dělány jednou ročně preventivní vyšetření, aby se předešlo onemocněním, u kterých, když už má pejsek klinické příznaky, bývá na vyléčení nebo zpomalení jejich průběhu pozdě (kardiomyopatie, chronická renální insuficience a podobně). Preventivní vyšetření jsou mimořádně důležité, rádi nové rodině poradíme. Záleží nám na tom, aby pejsek vedl kvalitní život v plném zdraví

Domov pro naše pejsky hledáme pouze v bytě nebo v rodinném domě s neomezeným přístupem do domu - v žádném případě NE na trvalý pobyt venku, a bez malých dětí. Pro Margot by byl vhodný domov u starších manželů. Podmínkou adopce je podepsání adopční smlouvy, předkontrola a uhrazení adopčního poplatku.