❤ Jerry ❤ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Česká Třebová
Region: Pardubický
Datum nálezu: 09.05.2021
Akt. umístění: Pet Heroes – útulek Lanškroun

Podrobný popis

Příběhů, jako je ten můj, jste už četli desítky. Znějí stále stejně. Kdysi si někdo pořídil pejska, moc se o něj nestaral, nic mu neukázal, a nakonec ho uvázal u stromu. Někdo jiný ho sice našel, ale také se nedokázal postarat.A tak dnes sedím za mříží jako ten, co toho moc neumí a občas ukáže zoubky a den za dnem čekám, jestli se objeví někdo, kdo tohle celé napraví. Někdo, kdo mě vezme takového, jaký jsem a trpělivě se spolu naučíme, jak se chodí na procházky, co znamená pohlazení a spoustu dalších běžných psích věcí. I přes všechno ale zůstávám optimistou a vím, že tam venku pro mě někdo je a jednou zavolá.
 
Nechci dožít v útulku jako jeden z těch, o kterých se říká, že prostě neměli štěstí. Jerryho jsme přebírali od sociálně slabší rodiny, která ho našla opuštěného a uvázaného u stromu, poskytla mu útočiště, ale plně se o něj postarat nedokázala.
 
O Jerryho se tak bohužel dlouhé roky nikdo řádně nestaral, nikdo o něj nepečoval ani ho nic neučil. Jerry vyrostl jako samorost a naučil se držet si od lidí odstup. Není zvyklý na běžnou manipulaci, a tak jsou pro něj obyčejné věci jako je nandání vodítka, česání nebo koupel neznámé a trochu děsivě věci a umí při nich ukázat všechny svoje zoubky a ohnat se.
 
S psími kamarády Jerry většinou vychází, některé si oblíbí natolik, že se jich drží jako klíště a jiné prohání. Hledáme pro něj zkušený a trpělivý domov, ideálně v domečku se zahrádkou, kde se nezaleknout ukázky jeho chrupu, trpělivě s ním budou pracovat a ukáží mu, jak se žije správný a spokojený psí život.
 
Jerry, 6 let a 9 kg, očkovaný, kastrovaný, čipovaný a odčervený. Adopční poplatek činí 900 Kč.
 
O Jerrym si s Vámi rádi popovídáme na tel. 724 813 222 nebo na e-mailu renata@petheroes.cz