SATTY ( SATÁNEK) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

" Ahoj lidi, rád bych se vám představil a ucházel se o místečko u vás doma. Jmenuji se Satan, Satánek, ale protože jsem povahou spíš Anděl, tety mi říkají Saty. Bude mi něco přes 1 rok, jsem velký mládě s úžasnou povahou a jako zablešenou kouli mě dovezl majitel, který už mě nemohl mít, což jsem dost rád. Jsem originální kříženec, řekněme třeba "Žíhaný Ohařský labrador", nebo kdo ví...
Jsem veselej kluk, co všechny miluje a vítá a i když mě pán nic moc nenaučil, jsem šikovný a učenlivý, dělám pokroky a konečně si užívám odrostlej štěněcí věk a vše, co k němu patří. Jsem teda dost velkej krasavec, to ostatně vidíte sami, jsem hravé mládě, co miluje pohyb a dovádění venku a s pejsky také nemám žádnej problém.
Hledám akční rodinu, se kterou nebudu zahálet a která mě bude milovat, jako všichni, kdo mě poznají, váš Saty."

Satánek je 1,5 roku starý kříženec, originálního vzezření, vetší pes o váze 30 kilo. Vzdal se ho majitel po ztrátě bydlení, Satánek přijel jako rozevláté mládě, nicméně s velmi přátelskou a veselou, hravou povahou. Se všemi je kámoš, všechny vítá, poskáče a opusinkuje, miluje své lidi a velmi se na ně fixuje, jejich pozornost je pro něj vším. Doma je čistotný, venku nadšený, rád dovádí a hraje si s ostatními pejsky a fenečkami (jen velmi vyjímečně mu nějaký větší psí kluk nevoní) Potřebuje jistě velmi aktivní majitele, je temperamentní a energii má na rozdávání. Rád by uvítal partačku na dovádění, bydlení v domě se zahradou s bezpečným oplocením, zda snese kočky, či ostatní zvířata, nevíme.

Satánek potřebuje hodně lásky, dostatek vyžití venku, pohybu, pozornosti a také jistě i pokračovat ve výchově a výcviku.
Saty je odblešený, odčervený, čipovaný, kastrovaný, bude očkovaný. Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě s Veronikou v Praze. info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel : 602 259 705.
Za fotky děkujeme Anna Pilařová