Balů

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Chodský pes
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: dálnice D5 u Kladrub
Region: Plzeňský
Datum nálezu: 10.06.2021
Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Mezi psem a pánem existuje zvláštní spojení, které vychází z bezpodmínečné lásky a když všichni přátelé odejdou, on zůstane. Když bohatí berou nohy na ramena a vaše pověst je v troskách, on vytrvá ve své lásce.
 
Jeho překrásné oči vám ukážou, jak obrovské má srdce a duši - duši, která chce být milována. Jde o hodného, pohodového pejska. Je velice inteligentní a připravený na to, že spolu budete trávit veškerý volný čas. Miluje lidi, mazlení, pusinkování. Je zvyklý na pravidelné procházky. Na vycházce jde krásně se svým venčitelem, je skvěle ovladatelný. Na veterině je vzorný. Musí se pravidelně česat - přišel k nám v příšerném stavu, denně ho vyčesáváme (pro jistotu s náhubkem, uši ho bolely a tak se nám stalo, že na nás první den zavrčel, nic dalšího z toho ale nebylo) ale je trpělivý a vydrží i nepříjemné tahání. Měl silný zánět v uchu, už je zaléčen, ale s největší pravděpodobností se mu záněty budou vracet. Holt na to někdo kašlal, a tak to nese následky. Snese se s fenkou, psy rád nemá, ale zbytečně je neprovokuje. Má rád koupání v rybníku. Uvítal by rodinný domeček. Dostatečně zateplená bouda, bez zavírání do kotce mu bude stačit. Sice nejeví známky agresivity, ale velký černý pes na zahradě? No to je ochranářská bomba. Jen nesmíte napsat cedulku na vrata o tom, že je mírumilovný. Dětem neublíží, ale přesto ho k malým dětem nedoporučujeme. 

Poznámka: na fotografiích je focen v dešti, proto vypadá urousaný

Pokud máte o Balůčka zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz (když se 2 - 4 dny neozveme, nebojte se, napíšeme)

S adopčním poplatkem 2.300,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, načipován a Bravecto proti parazitům)