Rony - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Šarpej
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

Rony, jeden z mnoha týraných a opuštěných pejsků.

Je mu 7 let a jeho život nebyl vůbec veselý. Jeho majitelé ho nechávali hladového a bez vody. A když se z domu stěhovali do bytu, tak ho sprostě vyhodili na ulici. Ronko nechápal co se děje, zmateně pobíhal po cestě a hledal své lidi. Psi mají zvláštní schopnost, milují i ty, kteří si to vůbec nezaslouží. A aby nebylo jeho trápení už dost, tak Ronyho srazilo auto. Naštěstí ho hodní lidé zachránili a odvezli na veterinu. Tam zjistili, že má přetržené vazy v koleni. Úraz byl už staršího data, protože svalstvo kolem už byl značně atrofované. Ta srážka s autem to vše jen zhoršila.

Rony podstoupil náročnou operaci a jeho zachránci mu zajistili i rehabilitace, které mu velmi pomohli. Už je skoro fit, ale stále mu chybí někdo, kdo by ho miloval a staral se o něj. Ronko je vděčný za pohlazení, kterého si v minulém životě zřejmě vůbec neužíval. Vychází se všemi psi. Je to pohodář.

Hledáme pro něj domov nejlépe bez schodů. Jeho tlapka už je relativně v pořádku, ale určitě ji nebude moct zatěžovat stejně jako úplně zdravý pes.

Zamiluje se někdo do těch oddaných a milujících očí ? Pokud máte zájem o adopci, můžeme zajistit i převoz do ČR. Podmínkou je předkontrola nového domova.

Nyní se nachází v Bratislavě. V případě zájmu volejte nebo pište Kristina Wurstová, 604252399

Odkaz na jeho album https://www.facebook.com/media/set?vanity=147849528595852&set=a.4953787001335390