Casper

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Border kolie
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny

Podrobný popis

Když dosáhneš cíle a světla ti zhasnou. Pak v jediné chvíli, ztratil si píli, nechceš jít dál... Tak stojíš ve frontě na sny...Seznamte se s Casperem. Se smíškem, který vás nebude chtít pustit, když se rozhodnete jít domů. Se smíškem, co své srdce ale nedá jen tak někomu. Rozumí totiž pravému učení milovat. Chcete to naučit?

V našem útulku je tak oblíbený, že si venčení s ním lidé rezervují už na týden dopředu. Což se nám zase tak často nestává. Je to inteligentní pes. S velikým srdcem. Velice učenlivý - umí už pár povelů a šaškáren umí požehnaně. Upřímně: takového psa by chtěl každý. 
Hodí se do rodinného domečku se zahradou. Do bytu v žádném případě. Se spaním jak v zateplené boudě, tak uvnitř domu - v Casperovo případě tam, kde to jemu bude příjemné.
Hodí se do aktivní rodiny, která zabaví jeho chytrou hlavu a energické tělo. Pobyt na zahradě mu rozhodně nestačí. Děti má moc rád (do rodiny pouze s většími dětmi - na ty menší není zvědavý) 
Druhý vyrovnaný pes by neměl být problém, ale je spíše otravný a druhým psům leze na nervy. 

S některými muži má problém a ze strachu na ně vyjíždí. Byl chován u jedné rodiny na zahradě u domu, bez kontaktu s okolním světem, velmi často a přehnaně ho trestali za cokoliv. Pak ho vyhodili u silnice a psa málem přejelo auto. 
Doporučujeme kastraci. 
 
Pokud máte o Caspera zájem, napište nám něco o sobě a jaký domov nabízíte na Gabrielka333@seznam.cz
(když neodpovíme dva, čtyři dny - je to v pořádku, ozveme se) 
 
V útulku je od března 2021.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou nutno přeočkovat, 2x odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný) 
 
Foto: Honza Křístek