Matěj - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek u Šmudliny
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Ahoj, já jsem Matěj. Tak mi říkají u Šmudliny. Mám to tam fakt rád. Natálka dobře vaří. Můj nej kámoš Zdenda mě bere na výlety. Leni mi čechrá deky. Je to tam celkem príma. Moc se mi tam líbí, ale všichni říkají, že to není na furt. Do teď jsem se asi nic moc neměl. Mám krk úplně odřený od obojku, byl jsem kdesi uvázán. Pak mě popovezli kamsi mezi lesy a najednou jsem se dostal mezi lidi, co kolem mě poskakují a poletují. Celkem dobře jsem si je vycvičil. No jo, moc toho neznám, i když jsem už zralý kluk. Hold mi nikdy nikdo nic neukázal. Ale bacha - trénuju všechno. Jezdím na výlety autem. Už jsem se i koupal. Denně na mě lidi stojí fronty, abych s nimi šel ven. No jak říkám, dobře jsem si je vycvičil. 
 
Mám o dost radši chlapy, než ženský. Nevím proč, ale ty fousy, kšiltovky, svaly, to se mi prostě líbí - mám zkrátka s chlapama co probrat. Jsem trochu přísný a jiskra nepřeskočí jen tak u každého. Nechám se drbat, vlezu vám na klín, kouknu jak vám žena uvařila kafíčko, kouknu vám do mobilu co kde prohlížíte. Ale nejsem žádná vlezprdelka. Jenže v tomhle držím partu s chlapama. 
Nikde doma neznačkuji, ale byl bych rád za domek se zahradou, spaní doma. Na vycházku chodím i se psím šéfem Katem, ale asi bych měl pána raději pro sebe. Přestože mě venčí hodně velkých dětí, ví že mě nemají mazlit, pusinkovat, mačkat a pod. Já na to prostě nejsem. Hodím se zkrátka do rodiny bez dětí. 
Kdyby se našel nějaký opuštěný chlapák, co by mě vyvezl na ryby nebo do lesa na šišky, jéé nebo v pátek na pivo do hospody, to bych byl rád. Chci si užívat toulky přírodou, to mi prostě do teď nebylo přáno. 
Byl jsem na krevním rozboru, no paní doktorku jsem chtěl sežrat, ale říkala že jsem naprosto zdráv a můžu jít do světa. Musím se té krásce omluvit, ale komu by se líbilo píchání do packy. 
 
Takže, pokud došlo k zamilování a je ti smutno, napiš šéfce něco o sobě a jaký domov nabízíš na Gabrielka333@seznam.cz a my se ti ozveme. Ale někdy jí to trvá i 2..4 dny, než mi to přečte. Musím si to rozmyslet, a pak se ozveme. Pac a pusu - Matěj. 
 
V útulku od března 2021.
S adopčním poplatkem 2.000,- (Naočkovaný kombinovanou vakcínou, odčerven, Bravecto proti parazitům, načipovaný)