Princ Maximilián Veliký - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Pes pro život

Podrobný popis

Aktualizace: Maxíček je dokonalý pejsek. Pejsek s tak úžasnou povahou, to se jen tak nevidí. Je to velký pan úžasňák, který udělá cokoliv, aby měl jeho páníček radost. Venku si vás hlídá, je hodný, poslušný, velký ale opravdu velký mazel a ocásek. Kde jste vy, je i on. Se vším pomáhá, asistuje, kontroluje, prostě je dokonalý. Maxíček je pro nás jako dár z nebes ve srovníní s našimi vlastními je anděl. Nechá si v klidu nandat obojek, když řeknu "jdeme" tak jdeme, kdykoliv na něho zavolám, tak přijde a přijde rád, no prostě on je jako balzám na duši. On je jako výhra v loterii. Udělá cokoliv co vám na očích uvidí. Musím říct, že mít takového pejska je dar z nebes. Ale zase opakuji, proto, aby takový byl potřebuje správné podmínky a správnou péči.

Maxíček, úžasný to pejsek.
Maxíček je kříženec ovčáka, pravděpodobně Malinois ???
Je to mladý 11měsíční puberťáček s váhou 29kg plný energie. Maxíček je hodný, poslušný, klidný, výborně vnímavý a učenlivý pejsek a hlavně obrovský mazel. Ale k tomu, aby takový opravdu byl i nadále potřebuje správný domov, správné podmínky a hlavně správné vedení. Jinak se z něho stává dělová koule, která se do všeho vrhá po hlavně a nemá pud sebezáchovy. Prostě a jednoduše, je to hodně energické velké štěňátko, které potřebuje zaměstnat hlavičku i tělíčko. Pokud máte o tohle úžasné stvoření zájem, napište nám prosím do zprávy.

 

Pokud máte o Maxíčka zájem, prosím, pište nám pouze přes naše FCB stránky do zprávy, kde také najdete aktualizace a více fotek Maxíčka. Odkaz přikládáme, děkujeme.

https://www.facebook.com/Pes-pro-život-1488085147901218