Kangaroo - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Voříškov z.s.

Podrobný popis

Kangaroo je nádherný kříženec amerického stafordšírského teriéra. Je mu 7let a je to tak hodný pes, že ho, kdo ho pozná, ten ho musí chtít. Kangoo je neuvěřitelně věrné zvíře, které vás nikdy za nic nevymění a bude vás milovat do posledního dechu.

Byl milovaným psem, majitelé se mu věnovali, měli ho nadevše rádi, bohužel po příchodu dítěte do rodiny se Kangaroo začal měnit. Dítě mu způsobovalo velký stres, začal dělat věci, které nikdy nedělal, začal ničit věci, vykonávat potřebu doma, na dítě vrčel. Nikdy je však nenapadl. 

Majitelé se snažili situaci zvládnout, ale Kangiho stres spíše narůstal, nebyl už sám sebou, přestal mít radost ze života a tak majitelé poprosili o pomoc nás.

Vyjímečně se opravdu může stát, že je pro všechny zúčastněné nejlepším řešením najít pejskovi nový domov. A my moc a moc prosíme, za skvělý domov pro tohohle věrného a úžasného psího kluka.

Kangoo je vychovaný a velmi hodný pes, miluje přítomnost člověka, mazlení a pozornost. Je to ještě aktivní chlapík, který potřebuje dostatek vyžití venku a určitě by se i rád učil novým věcem. Má už ale také rád válení a odpočívání po boku svého člověka, ovládá gaučing i posteling.

Fenky má rád, psy spíše ignoruje, pokud ho neotravují.

Kangaroo půjde do adopce očkovaný, kastrovaný, ošetřený proti parazitům a načipovaný.

Adopční poplatek 2000,-

V případě zájmu o adopci si prosím pište o předadopční dotazník na voriskov@gmail.com