Opuštěný medvídek Robin - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 12 Icon: Velký (61 cm a více)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Robin, rotvajler, 46 kg, 9 let. Jako mladý jsem byl adoptován z útulku. Nikdy jsem nepoznal ten pravý domov. Celý život jsem hlídal areál. Jen jsem snil, jaké to asi je být milován, poznat teplo domova... Nyní přišlo vysvobození, v mém dosavadním „domově“ již nejsem potřebný. Zůstal jsem zde sám, ale budu volný pro to krásné. Prozatím se o mě chodí starat hodná rodina, která mě občas vezme k sobě domů, na výlet, pořádnou procházku. Ale nechat si mě nemohou. Alespoň ale poznali, jaký opravdu jsem. Přečtěte si o mně, podívejte se do mých očí, zamilujte se... a dejte mi to, po čem toužím na stálo.
 
Jsem moc hodný. Jak já si vše užívám! Miluji lidskou společnost, s radostí jezdím autem, hraji si s míčky, koupu se. Na vodítku umím, zprvu trošku táhnu, ale za chvíli se uklidním Manipulaci zvládám. Hygienické návyky dodržuji. Fenky a vyrovnané psy snesu. Koček si doma nevšímám. Mohu i k rozumným dětem.
Domov hledám pouze uvnitř, v bytě nebo v domku (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).
Jsem kastrovaný, očkovaný, čipovaný. Nohy mi slouží dobře.
 
Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Čekám v Lounech pod záštitou spolku Psí senioři v nouzi.