Lordík, jemný dědulka - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Bígl
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Jsem Lordík, 22 kg, cca 12 let, jemný dědulka, který nepoznal nic hezkého. Celý život jsem žil na řetězu, bez lásky... Osamělost, krátká srst, zima... Nevím, co se stalo, ale najednou hrozná bolest. Probudil jsem se až u pana doktora, se zbytkem řetězu na krku, kam mě odvezl hodný pán. Srazil mě vlak. Již jsem v pořádku, žádné trvalé následky nemám. Je smutné, že někdy taková událost může být vysvobozením. Díky tomu jsem se dostal do útulku, odkud jsem putoval do dočasné péče pod spolek Psí senioři v nouzi.
Poprvé v životě zažívám teplo – je to úžasné. A ještě úžasnější je to hlazení – já se u něj tolik směju, blahem tetelím. Moc potřebuji kontakt s člověkem a jeho vedení. Víte, já neslyším a vidím jen obrysy. I přesto doufám v zázrak, ve svého pravého zachránce, který mi dá prožít krásné stáří. Prosím...
 
Na vodítku umím. Manipulaci trpělivě snáším - je lepší předem upozornit dotekem. Dočasná panička mi utírá tlapky, koupala mě, nosila, i na veterině jsem byl hodný. V autě o mně nevíte. O samotě neničím.
Pejsky snesu. Ale narážím do nich, a když se po mně ohánějí, bojím se, nevím, odkud co přijde. Mohl bych i ke kočkám.
 
Domov hledám pouze uvnitř, v teple, ideálně v domku, kde si budu moci co nejčastějí vyjít na zahrádku.
 
Jsem kastrovaný, čipovaný, očkování mě čeká. Krev i srdce mám v pořádku. Je třeba mi kapat jedno očko.
 
Volejte na 776666258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Chrást u Prahy, okres Nymburk.