Bentley, nejvděčnější pejsek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Svůj dosavadní život jsem strávil zavřený v kotci celých 4345 dlouhých dní a nocí. Má rodina se ke mně chovala jak ke kusu hadru, najíst a napit mi dávali, jen když měli zrovna náladu. Občas jsem ucítil šanci, kterou jsem využil k proběhnutí se po našem městě, pozdravit psí kamarády a hlavně kamarádky. To bylo fajn, ale co přišlo potom, když jsem se vrátil, si nikdo nedovede ani představit. Zavřeli mě do malé bedny, umístili klidně na prudké slunce, bez vody a jídla. Za trest ?! Byl to můj boj o holý život, a to až do doby, než si mě všimla jedna hodná paní, která mě vysvobodila z toho pekla a odvedla mě alespoň do útulku, kde byli mříže také, ale jako bonus teplá deka, voda a jídlo. Nepoznal jsem, co je pomazlení, a přitom jsem tak křehká psí duše, která přesně tohle potřebuje, a s přivřenými očky si to užívá. S útulkem přišlo i mé štěstí a já odjíždím do dočasné péče Psí senioři v nouzi, z.s.
 
Jsem Bentley, je mi 12 let a vážím 9 kg. Konečně si někdo všímá, jaký dokážu být spolehlivý parťák s jedinečnými vlastnostmi, eso ve své designové třídě. Jsem něžný, jemný, tulivý a extrémně mazlivý. Člověku toužím být co nejvíce nablízku. Hygienické návyky dodržuji. Přehnaně neštěkám a hlídám jen, když je třeba. Na vodítku umím a užívám si procházek. Cestování autem zvládám skvěle. Veškerou manipulaci snesu.
 
Mohu i k rozumným dětem, psům a fenám. Ke kočkám vhodný nejsem.
Domov hledám pouze uvnitř, v domku nebo v bytě, ideálně u pánů, co se mnou budou co nejvíce.
Jsem kastrovaný, čipovaný, očkovaný. Krev i srdce mám v pořádku. S jedním očkem mám problém, to ze zadnedbání péče. Více Vám poví mí dočasní páni po telefonu.
 
Volejte na 739332300, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče u Rudné u Prahy.