Nádherný Noir - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Za trochu lásky šel bych světa kraj… i se svým handicapem.
Říkají mi Noir, to prý znamená ve francouzštině „černá“, podle barvy mé srsti, ale má duše je pestrobarevná. Už od mala jsem se učil žít s defektem packy. Ostatní na mě koukali skrz prsty, že nejsem dokonalý. Já si tak vůbec nepřipadám. Vlastně jsem originální. Žil jsem jako bytový pejsek, a ze dne na den jsem skončil v útulku - z tepla domova do studeného kotce. Vlastně ani nevím proč? Možná se jim doma už nelíbilo, že jsem je miloval na 150%, chtěl jsem s nimi být každičkou chvíli. Přesně tak jsem předurčen, jako věrný pes po boku svého pána. Dostal jsem šanci. Odjíždím do dočasné péče Psí senioři v nouzi, abych se opět stal nejlepším přítelem svého člověka.
Jsem temperamentní, krásný pes, je mi 5 let a vážím 29 kg. Hygienické návyky dodržuji na 100%. Na vodítku táhnu, ale s radostí se vše doučím. Nejraději jsem ve společnosti svých pánů, a mohu i k rozumným dětem. Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě, bez dalších zvířat, a ideálně u pánů, kteří mají zkušenosti s bull plemeny. V dočasné péči se učím novým věcem jako je manipulace, cestování v autě, a dělám velké pokroky.
Jsem zdravý, kastrovaný, čipovaný, budu očkovaný, a na pacičce nosím slušivou botičku.
Volejte na 776 666 258, od pondělí do soboty v čase 9 – 19 hodin. Neposílejte SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není. Dočasná péče Liberec.