Skromný Mareček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Je mi velké smutno, zemřel mi můj milovaný páníček, nejraději bych byl s ním i mimo tento svět. Bohužel to nejde. Jsem mu neskutečně zavázán, za to všechno, co pro mě za můj život udělal. Vzal si mě z útulku jako černého pejska, kterého nikdo nechtěl. Pracoval se mnou, byli jsme úžasná dvojka. Společně jsme zažili spoustu krásných chvil, vzájemně jsme doplňovali jeden druhého. Žil jsem jen pro něho. Bohužel všechno je pryč, už se mi nevrátí! A já jsem zpátky v útulku. Mám v sobě ještě obrovskou dávku lásky, věrnosti, a nemám nikoho, komu bych tento svůj balíček předal. Propadám smutku za železnou mříží studeného kotce. Stále doufám, že si pro mě někdo přijde. Dostávám šanci a odjíždím do dočasné péče Psí senioři v nouzi.
Jmenuji se Mareček, jsem kříženec střední velikosti,14 let, 15kg. Jsem moc hodný, mazlivý, nenáročný pejsek, který si nejraději v klidu spinká a odpočívá. Hygienické návyky dodržuji na 100%, nic neničím, neštěkám a o samotě vydržím. Na vodítku umím a rád chodím na procházky. Cestování autem snáším dobře. Manipulaci snesu.
Hledám domov pouze uvnitř, v domku nebo bytě. Mohu i k rozumným dětem. K ostatním pejskům a kočičkám jsem kamarádský.
Hledáte staršího, skromného psího seniora? Pak na Vás čekám právě já – jsem očkovaný, čipovaný, kastrovaný, mám vyčištěné zoubky a jsem zdravý. Trochu hůře slyším, ale to my starší kluci už tak máme.
Volejte na 776666258, od pondělí do soboty od 9 do 19 hodin, dočasná péče Louny. Nepište SMS ani jiné zprávy. Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko. Rezervace možná není.