REXÍK - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Jsou chvíle, kdy zůstává rozum stát a i slzu zatlačíte. Jako tety, když uviděly naši smečku, kterou v počtu téměř 40 psů, přebíraly od našich původních majitelů.
Jmenuji se Rexík a jsou mi asi 2 roky. Naše smečka vznikla nekontrolovaným množením, žili jsme ve špíně a bez zájmu svých lidí, čas ubíhal a my nic jiného nepoznali. Jsem menší kříženec retrívra, středně velký kluk, nejhodnější andílek, který vše krásně na světě, teprve poznává. První dny se mě držel strach, ale teď už vím, že už nechci nikdy žít bez svého milovaného člověka, chci mu být stále nablízku a věrně po jeho boku strávit celý život. Jsem velkej mazel s čistou duší, velkým srdíčkem a toužím po lidské náruči, která tiskne, chrání a hřeje. Těsný kontakt se svým páníčkem je to nejcennější, co si přeji cítit každou možnou chvíli, váš Rexík."
Rexík je asi 2 letý kříženec retrivra, střední velikosti, o váze 18 kilo. Pochází z odebrané smečky namnožených pejsků. Přijeli od původní majitelky, ve velmi zanedbaném stavu, nikdy nezažili klasický pohodový psí život, procházky, péči, mazlení. O to více si teď užívá lásku lidí a domácí zázemí.
Rexík je absolutně nekonfliktní, submisivni a klidný pes. Je to miláček, kterého si zamilujete okamžitě a i on vás. Miluje lidi, hodné děti, s ostatními pejsky nemá žádný problém, naopak, by doma kámoše uvítal, kočku venku prožene, ale nekousne.
Je čistotný a velmi mazlivý, chodí hezky na vodítku, užívá si procházky a nová poznání, je to přátelský kluk, vděčný za každé pohlazení a pozornost, která ho nesmírně těší a baví. Ideální pro něj bude bydlení v domě se zahradou, se psími kamarády, lépe fenečky, bez malých divokých dětí, je to miláček a chceme pro něj psí ráj v lidské smečce na celý život. Cesty autem mu zatím nedělají dobře, doma je to gaučák a tulivé zlatíčko, venku se leká hlasitých zvuků, je potřeba ho venčit bezpečně na vodítku. Při křiku, kterého se bojí, se počůrá, potřebuje klidné, harmonické zázemí.
Hledáme pro něj laskavou a milující rodinu, zodpovědné majitele s velkým srdcem a spoustou času na mazlení. Sám doma zatím nezvládá být, nehodí se do bytu, ke by měl zůstavat sám.
Rexík je odblešený, kastrovaný, odčervený, čipovaný, očkovaný.
Do adopce půjde po předchozí návštěvě, po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku. Návštěva možná po dohodě v dočasné péči s Christinou, Praha. Info o vás pište na mail : dipu@seznam.cz, nebo tel 602 259 705
Za fotečky Děkujeme Mirka Burgelová