DAN DARIUS von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

14 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 14 Icon: Střední (31-60 cm)
Briard
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

Dan po smrti páníčků zůstal u domu sám.

Jeden z pozůstalých za ním denně docházel a podával mu léky, ale to jen do doby, než dům změnil majitele. Veterinář, ke kterému Dan docházel, doporučil eutanázii a jistě by se našlo xy takových, kteří by si ji prosadili. Dědic se ale rozhodl hledat další možnosti a tak se Dan dostal k nám.

Je to super pes. Takový velký a statný méďa, který se chce se všemi psy hned kamarádit a do všeho se hrne s nadšením. No řekněte, vypadá na 13let?
Hledáme pro něj klidnou rodinu, která mu poskytne zázemí a jistotu a kde se v seniorském věku bude cítit bezpečně. Nejspokojenější bude Dan na zahradě s přístupem do domu. Pokud by měl zimu trávit venku, měl by mít k dispozici zateplenou boudu. Určitě není vhodný do kotce. Jako správný hlídač má rád přehled o svém panství a volnost pohybu.

Je to gurmán, miluje maso z konzervy, ale nepohrdne ani kvalitními granulemi. Léky na správnou funkci štítné žlázy bude Dan pravděpodobně brát doživotně. Takže každé ráno a večer se na konzervu (se zamaskovanými tabletami) nedočkavě těší. Jednou provždy jsme vyřešili jeho problémy s prostatou. Je vykastrovaný, takže může bydlet i s nekastrovanou fenkou. Holky on má moc rád ;)
Miluje koupání v rybníce, zvládá krátké trasy autem i procházky na vodítku. A těší se na setkání s vámi, kteří jste jeho popis dočetli až sem ;)
Napište nám více o sobě na adopce@docasky.cz, abychom vám s ním dojednali návštěvu.