Zora, Zuma, Zita - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

4 měsíce

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 4m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasná péče u Pardubic

Podrobný popis

"Jak uz to tak ve psim svete chodi, i my jsme se narodili kvuli nezodpovednosti lidi, kteri se o nas navic jeste nechteli postarat. A tak jsme prifrceli do docasne pece k tete Lucii.
Je nam cca 10 tydnu, jsme 3 fenky, baštíme už samozřejmě sami a mame se cile k svetu. Navzdory nasemu nevitanemu startu do zivota, jsme zdravé a plné radosti. Nevíme, jak vypadala naše maminka, ani jak vypadal náš tatínek. Jsme kříženci neznámo jakých ras a v dospělosti budeme mít pravděpodobně do 15kg.

Hledáme zodpovedne panicky, kteri nas nauci byt skvelymi psimi partaky a budou se o nas starat uz naporad. Nepatříme na ven k boudě, do kotce, či kotelny, ale k vám domů jako rovnocenní členové rodin, psí lásky na celý život! Bydlet tedy musíme pouze doma s vámi. A už se na to moc těšíme!"

Stenatka z praktickych duvodu nedáváme do adopce starším lidem, jako darecek s prekvapenim, na hrani malym detem, ani k druhému psovi opačného pohlaví, který není kastrát. Bezvyhradnou podminkou adopce je kastrace pejska ve vhodnem veku dle adopcni smlouvy!

Stenatka pujdou domu odcervena, cipovana a minimálně jednou ockovana, další vakcinace je čeká dle očkovacího schematu.

Po předchozí navsteve v dočasné péči u Pardubic na adopcni smlouvu a s úhradou adopcniho poplatku (který zahrnuje i poplatek za kastraci). Kastrace musí být provedena dle adopční smlouvy v rámci péče o naše pejsky, na veterinární klinice v Pardubicích.

V případě zájmu, prosim pište info o sobě dočasné tetě Lucii na e-mail:  nejslunicko@seznam.cz