TARINKA - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

13 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 13 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis


" Nikdy by mě nenapadlo, že přijde den, kdy se mi zhroutí celý svět. Měla jsem rodinu, svou paničku jsem od štěněte milovala. Je to skoro 9 let, co si mě donesla domů a před pár dny mě bez okolků poslala pryč. Jmenuji se Tara a jsem hodně zklamaná. Bude mi 9 let a jsem zase na začátku, teď se na mě fronty nebudou stát, jako když jsem byla malé štěně. Poslední dny doma jsem bydlela v koupelně, protože jsem žárlila na svou psí kámošku, panička už se bála nás mít obě a Černý Petr patří mně. Jsem kříženka jezevčíka a mám svojí jezevčí hlavu. Kdo nás zná, tak dobře ví, že jezevci jsou paličáci, jenže já jsem taky milující holčička, která se ráda mazlí a má moc ráda svou paničku. Teď jsem u tety a nevím, co bude, kam půjdu, kdo si mě tu vybere. S tetou už se chodím mazlit, jsem zlatíčko, jenom si potřebuju zvyknout a když mi dáte trochu času, budu psí holka, co svoje lidi bezmezně miluje. 
Vaše Tara."

Tarinka je malá, 9 ti letá kříženka jezevčíka, váží 10 kilo. Od štěněte bydlela u majitelky, která se jí nyní vzdala, protože začala žárlit na druhou fenku a nakonec jí i napadla. K lidem byla vždy hodná a přátelská, nikdy na nikoho nevyjela, ani se psy dříve neměla problém. Venku si pejsků nevšímá, doma ovšem žárlí, bude jí nejlépe jako jedináčkovi. Když přijela, byla nedůvěřivá a mírně rozhozená, po pár dnech však je z ní moc milá holčička, chodí se mazlit a je veselá a zlatá.
Tarinka je doma úplné zlatíčko, respektuje pelíšek a neštěká, je 100% čistotná a doma vydrží sama. Má ráda procházky, zvládá krásně cesty autem, na louce dovádí a běhá jako štěně, velmi radostně.
Hledáme pro ni nový domov, starší či mladší majitele, kteří ji dají trochu čas zvyknout si na nové lidi i prostředí a kde bude milovaným jedináčkem.
Fenečka je v únoru po operaci páteře, pro výhřez ploténky, momentálně na RTG páteře bez nálezu, nepatrně "tančí" zadníma nohama, především při běhání, ale nijak jí to nevadí, s hygienou nemá žádný problém. Bude ráda za páníčky v domečku se zahrádkou, ale klidně může bydlet i v bytě, jen bez schodů (nechá se přenest)
Tara je odčervená, čipovaná, kastrovaná, s odstraněním zubního kamene a normálními krevními testy, očkovaná bude. Podmínkou adopce je podpis Adopční smlouvy a úhrada adopčního poplatku, předchozí návštěva v dočasné péči v Praze, po dohodě s dočaskářkou.
info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz , nebo tel : 602 259 705 
 
To se mi líbí