Beny - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

3 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 3 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

Beny - plyšáček hledá domov

Beny žil venku na zahradě. Jestli ho majitelé pustili do domu alespoň v jeho štěněčím věku nevíme. Je ale jasné, že mu pobyt venku a nezájem majitelů vůbec neprospěl :(. Když se stal doma přítěží, tak jim bylo jedno, u koho skončí. A protože je Beny moc krásný, ozval se jim množák, který ho chtěl na krytí své fenky. Naštěstí pomohl skvělý šarpejář, který bydlí shodou okolností v sousedství. Pomohl Benyho od majitelů získat a ten putoval do svého vysněného nového domova. Ale všechny příběhy nemají šťastné konce a tak hledáme pro Benyho další domov a doufáme, že už poslední. Je to tříleté zlatíčko, vychutnává si přítomnost člověka, miluje mazlení a také lidi. Jiní psi mu nevadí, ale lépe se snese s fenečkami, doma je čistotný. Je nekonfliktní, poddajný a snášenlivý. Zatím není moc zvyklý na vodítko, venku hrozně tahá a pokud zahlédne kočku nebo např. ježka, je těžké ho udržet, ale i to se dá naučit, jen to bude chvíli trvat. Bohužel v novém domově ho nepřijala domácí fenka a také se ukázalo, že špatně snáší samotu. Sousedé jeho současné majitelky si začali stěžovat na štěkání a vytí a majitel bytu jí dal ultimátum :(. Beny si ze svého pobytu venku odnesl silný zánět močových cest, který jeho bývalý majitel vůbec neřešil. Už je ale přeléčený. Je hodně vyhublý, jeho 21 kg je na jeho postavu hodně málo, ale chutná mu a pomalu přibírá.
Hledáme trpělivé zájemce, kteří mu dají čas si zvyknout a pochopit, že už ho nikdo neopustí. Beny není vhodný do bytu, hlavně z důvodu, že přes den miluje pobyt na zahradě a venčení na vodítku mu zatím moc nejde. Hledáme tedy páníčky s domkem a zahradou, samozřejmě se spaním doma. Beny NEMÁ RÁD KOČKY, opravdu je ve své přítomnosti nesnese. Také nevíme jak by reagoval na malé děti, proto radši domov bez dětí nebo jen odrostlejší.
Adopce je podmíněna předkontrolou nového domova, podpisem adopční smlouvy a kastrací.
V případě vážného zájmu volejte 604 252 399 nebo pište Kristina Wurstová, volejte prosím jen v případě, že nemáte kočky, malý byt a malé děti. Děkuji