❤️Sára - bazlivá holčička hledá trpělivý domov - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Sára - cca 10 měsícni fenka, váha 15 kg

Sara za sebou zatím nemá očividně nic dobrého ... 

je plachá , boji se z počátku lidi. Několik dni trvalo, než začala vůbec jist . 
Pochopila kouzlo postele :) , učí se hrát s jinými psy, a vůbec celkove si hrát ... po několika dnech už je vůči svým lidem i vesela a vrti ocaskem :) 

Neni to fenečka pro každého , potřebuje lásku, trpělivost a čas . Nejlépe k submisivnimu, kastrovanemu pejskovi do domku se zahradou, ale samozdrejme pobytem doma . Sama na zahrade bez dozoru zůstat nemůže .  Venku už se tolik nebojí , ale vše se učí , občas se už i povede, ze se venku vycura , ale spíše cura ještě doma. Z počátku se s tím i doma schovavala ... má strach z reakce docaskaru a tak raději curala pouze 1x za den a pokud možno, tak na tajno .

Prvni dny i zvracela , nechtěla jist . na veterine jsme zjistili silný zanet močového měchýře ( brala antibiotika ) , 

zanet mléčnych žláz a mela viditelnou napl v děloze . V krvi měla zvýšené leukocyty , má nižší jaterní hodnoty. Vzhledem k jejímu stavu by narkoza byla velika zátěž , tak mimo antibiotik dostávala léky na vypuzeni obsahu dělohy z těla pryč . Nyní je Sára o mnoho lepší , jen ta bazlivost . Určitě bude třeba nechat udělat casem znovu biochemicky roúnor krve , a sledovat jaterní hodnoty . 

Sara je čipovaná , odcervena , ockovana . Do adopce pujde po podpisu adopční smluhvy s podmínkou kastrace a po uhrazení adopčního poplatku . 

Pokud vás Sarinka zaujala a chtěli byste ji nabídnou milující a trpělivý domov , napiste mi o sobě co nejvíce informaci na srdcem-pro-psy@seznam.cz