GOOFY von Dočasky - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky.cz

Podrobný popis

Goofy dostal jméno po pejskovi ze seriálu Mickey Mouse. Rád a často nás baví svými dokonalými hereckými kousky. Má navíc lišácký kukuč s maskou stepního vlka, kterému málokdo odolá a pod bradou slušivý bílý "ubrousek", jako by se právě zvednul od prostřené sváteční tabule. Narodil se z nechtěného spojení středně vysoké fenky patřící pánovi seniorovi, otec je neznámý, a přišel k nám se svým sebevědomějším bratrem.
Z počátku se všeho, hlavně lidí, extrémně bál. Mnoha situacemi už jsme ho provedli a vytvarovali z něj radostné štěně, které se k člověku rádo přijde pomazlit, nechá se pochovat a odměnit pamlskem. Hledáme pro něj citlivou rodinu, která bude v našich snahách pokračovat a vychová z Goofíka vyrovnaného psího krasavce. Netrváme na tom, aby bydlel na zahradě, ale pokud by měl být v bytě, musí na něj mít člověk dostatek času, ideálně pracovat z domu. Má rád přítomnost dalších psů, rád běhá a silnou motivací je pro něj jídlo.
Je komoletně očkovaný, opakovaně odčervený, čipovaný a má pas. Podmínkou adopce je kastrace v dospělosti.
Pokud Vám padl do oka a už dlouho psa podobného vzezření a povahy vybíráte, napište nám na adopce@docasky.cz
Rozepište se o svých představách, jak by mělo soužití s Goofym fungovat a jaké jsou podmínky, do kterých by se k Vám měl přestěhovat. Jste-li vy ti praví, rádi vás s ním seznámíme u nás v Lanžhotě.