BRUNO(n)

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Pardubický
Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

 BRUNO - ŽÍHANÝ "BOŽAN"????
Vizáží model, povahou dobrák od kosti, bohužel někteří řeknou "zase bull".
Ano, zase Bull. Představte si to.....a opět k adopci. 4 letý bulí kluk, co hledá stabilní domov, kde porozumí jeho povaze a potřebám.
Jeho první rok života je zahalen tajemstvím. Najednou se zjevil jako pes bez domova na ulici. Majitel neznámý a nikdo ho nehledal. Z kotce kde byl ubytován, byl za za nedlouho adoptován do rodiny. Zřejmě pouze pro svůj atraktivní a líbivý vzhled. Že je to plemeno pro zkušené ruce jim bylo úplně fuk. Tam žil celé 2 roky prakticky na řetězu, protože jako začátečníci nezvládli jeho temperament, výchovu a zřejmě čekali že se na řetězu "umoudří ".....
Nyní Bruno bydlí osmý měsíc v psím azylu a znovu hledá domov. Ne ledajaký. Ale takový, kde ho budou učit a vychovávat z něj poslušného psa. Na něj nesmíte tvrdě a zhurta. Tím s ním nic nespravíte. On potřebuje laskavý a pozitivní přístup, důsledného pána a opravdu jistotu že je milovaným přítelem rodiny. On musí cítit , že u Vás je opravdu doma napořád.
Jsou mu 4 roky a zatím nezažil nic hezkého. Je to mladý, inteligentní a učenlivý pes. Fenky má velmi rád a v jejich přítomnosti je to učiněný "Kristián" ???? . Kluky samozřejmě nemusí. Ostatně toto je pro bull plemena typické. Takto ho člověk přece sám stvořil a nemůžeme mu to tedy mít za zlé.
BRUNO miluje jídlo, pamlsky a udělá vám za piškot i stojku na hlavě ????
V kohoutku měří 55 cm a jeho váha je okolo 35 kg. Je kastrovaný a zdravý. Do nového domova, který budeme pečlivě vybírat půjde očkovaný, odčervený a čipovaný.
VÁŽNÍ zájemci, kteří máte zkušenosti, volejte na tel číslo 606 175 317 Brno (později odpoledne a večer)
Adopční smlouva a veškeré náležitosti spojené s adopcí jsou samozřejmostí.
❣ HODNĚ ŠTĚSTÍ BRUNO. SNAD KONEČNĚ NAJDEŠ SVOJE DOMA, KTERÉ SI TAK MOC ZASLOUŽÍŠ ❣