ELIŠKA(n) - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

1 rok

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 1 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

 

❣❣HLEDÁME URGENTNĚ I NOVOU DOČASKU. V BYTĚ ZAČÍNÁ BÝT PROBLÉM SE SOUSEDY. ELI ŠTĚKÁ A NECHCEME ABY SKONČILA V ÚTULKU ????❣❣

Proč má neustále spostu lidí dojem, že psi typu BULL se musí vychovávat tvrdě, surově a někdy až tak, že jsou týráni. Toto je případ krásné 8 měsíční Elišky. Od štěněte dostávala rány, trpěla hlady a ten "člověk" tomu říkal výchova.
Tito psi nepotřebují ruku surovce. Oni potřebují důsledného a laskavého pána. Pak vám snesou i modré z nebe a možná ještě víc. Bullí srdce bije pro člověka. Jsou to věrní a oddaní parťáci rodině a lidem vůbec . Jsou to ochránci jakým není rovno.
Eliška měla štěstí v neštěstí. Objevili ji dobří lidé a pan majitel byl ochoten se jí vzdát. Nyní je u nich v laskavých rukách dočasné péče. Byla vyhublá a bojácná. Pomalu se vykrmuje a lidem začíná věřit. Už se mazlí, vrtí ocáskem a těší se z přítomnosti člověka. Ovšem pokud není po jejím, cení zoubky. Hlučných dětí se bojí a ukazuje jim svůj zubatý úsměv. Když zůstane v bytě sama, chce za vámi. Pláče a vyje. Tak moc se bojí že jí opustíte.....na tomto musí nová rodina zapracovat. Půjde to. Nebojte. Jakmile si zvykne, že odcházíte a zase se k ní vracíte. Chce to čas a trpělivost. Eli potřebuje opravdu zkušené pány, co se jí nezaleknou. Chce to vyrovnanou a silnou osobnost. Jakmile vycítí že má navrch, dovoluje si. Eli hledá milující domov. Takový, kde porozumí její povaze a budou s ní pracovat.
Eliška by byla šťastná v domku se zahradou ale se spaním doma. Uvítala by i psího kamaráda. V dočasce v naprosté pohodě funguje s menší fenkou.
Domů půjde s adopční smlouvou a veškerými náležitostmi související s adopcí.
Zájemci mohou volat nebo psát sms na číslo
606 175 317 (později odpoledne a večer) Jičín