Bambi ❤️ Čtěte prosím text, dekuji! Na e-maily , které nebudou odpovídat podmínkám , ani nemáme kapacitu reagovat . Dekuji za pochopení - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 měsíců

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10m Icon: Malý (do 30 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Srdcem pro psy

Podrobný popis

Bambi - malička psi slečna hledá milující domov ❤️

 Máme více než 50 zájemců , ale stále ne to pravé pro ni. Nestíhám odepisovat natož volat všem, jsem normálně pracujici člověk s dítětem, proto prosim napiste o sobě co nejvíce . Na zajemce, kde by byla jako jedináček, k malým dětem , nebo s hodně zvířaty atd ani odpovídat nebudu ( jediné, kdybych stihala ) Čtete prosím informace, jaký domov ji hledáme . Dekuji 

 

Bambi má nyní 3,5-4 měsíce , je u nás vice než měsíc a pořad je velmi plachá. 

Nemela nejlepší start do života a důvěru k lidem získává pomalu. U me trvalo skoro 3 týdny , než se nechala dobrovolně pochovat . Schovava se pod postel , stůl, proste kam může . Velmi ji pomáhá jiný pes , nemůže jít do adopce jako jedináček , potřebuje k sobě menšího hrsvého pejska , který ji s důvěrou pomuze. Má rada i kočky, ale od jiného pejska se učí. 

 

Deti ji sice nevadí , ale rozhodne to nebude kamarádka pro deti na mazlení , nebo společné hry , jednou možná , ale v prvních týdnech určitě ne. K dětem pouze starším a do klidné domácnosti. 

Samotu s jiným psem zvlada dobre.  Snažíme se ji socializovat , ale jde to velmi pomalu . Od cizích lidi se nenechá ani pochovata hned skáče z náruče pryc. Doma ji chytit je částo take problém . Kdyt slyší zvuky z chodby, štěká. 

Doma rada tahá boty a další podobne věci :) 

Ven začínáme na ksirkach chodit až nyní , ale zatím se boji . 

Potrebuje hodně času a trpelivosti, není to klasické štěndo. 

Bambi je odcervená, očkovaná ,  čipovaná . 

Do adopce pujde po podpisu adopční smlouvy s podmínkou kastrace a po uhrazení adopčního poplatku . Pokud vás Bambi zaujalla, napiste mi informace o vás a podmínkách , které pro Bambi mate na 773023018  na srdcem-pro-psy@seznam.cz .