POE

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Duchcov
Region: Ústecký
Datum nálezu: 23.05.2019
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 329
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

POE - se vrátil z adopce po dvou týdnech ????. To je pro každého psa vždy zrada, smutek, nepochopení. Z gauče a tepla znovu za mříže do kotce ???? Prosíme o maximální sdílení jeho alba, další dlouhé čekání by nemusel psychicky zvládnout, je to velmi citlivý pes... Děkujeme.

Poe je odrostlé štěně, cca roční kříženec střední velikosti, váží 25 kg, velmi citlivý,  opatrný vůči cizím lidem.  Možná má za sebou špatné zkušenosti  :-( Bohužel prožívá pubertu v útulku, potřeboval by domů, chybí mu stabilita a pocit bezpečí, chybí mu jeho člověk, kterému bude věřit. Má zájem se učit novým věcem, jen ještě úplně neví jak na to. Potřebuje k sobě vyrovnaného majitele, co ho výlučně pozitivní výchovou seznámí se všemi zajímavými věcmi, co by správný aktivní parťák měl znát. Poe se nám vrátil po dvou týdnech z adopce, protože  začal vrčet na své majitele a oni se ho začali bát, nekousl. Doma se choval vzorně, nic neničil, neštěkal, vzorně čekal, až se majitelé vrátí z práce a byl čistotný. Je to mladý pejsek, který logicky potřebuje trochu aktivní majitele, ale rád se pak válí na gauči.
Chce být lidským kamáradem se vším všudy, chodit na výlety a dělat, co svému páníčkovi na očích vidí.  Ostatní pejsky je potřeba vyzkoušet a pracovat na řádné socializaci, ale po seznámení se s nimi snese. s fenkami vychází bez problému. Hledá svého lidského průvodce tím velkým světem!

Do adopce odejde kastrovaný, očkovaný, čipovaný, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku. Kontakt 736 769 601