Max (n)

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

Když jsem se narodil, nemohl jsem se rozhodnout, jaké já chci být vlastně plemeno. Berňák nebo Haskoun? A tak jsem to "seknul" na půl a to včetně barvy očí.
Že jsem silnej a statnej pes všichni vidíte. A to je mi teprve rok a půl ! Jsem takový "švihák lázeňský, za kterým se každý otočí. Jsem totiž výjimečný a atraktivní krasavec. Všechny holky i ty dvounohý se za mnou otáčejí.
Teď už je mi pár měsíců hej ale bývalo mi sakra ouvej.
Představte si, že mně jako štěnátko dostali do rukou lidé, bez špetky citu a empatie. Jejich "krédo " znělo : PES PATŘÍ NA ŘETĚZ A HLÍDAT!!! Nikdy mně nepohladili, hezky na mně nepromluvili....ani jsem nevěděl, jestli se nějak jmenuju . Jak já byl lidičky smutnej, ubolenej a uplakanej. Myslel jsem, že tam umřu žalem. Pořád jsem čekal a čekal a čekal. Toužil jsem po lidském dotyku, protože já mám ty dvounohý malý i velký moc a moc rád. Ale jediné co se mně dotýkalo byl ten silný studený řetěz na krku.
Jednou ten den "D" přišel. Přišel člověk a hezky na mně promluvil. Maxíku pojď jdeme. Pojedeš domů a budeš se mít tak, jak se pes má mít. A tak se taky stalo.
Max byl na začátku června adoptován rodinou, která ho miluje ale nedokáže mu dát patřičné "sportovní " vyžití. Než se Max rozkoukal, byl tiché a hodné zlatíčko. Nyní se v něm probudil Rarášek a kluk nám začal trošku zlobit, protože se nudí a vymýšlí rodince různé "akční zážitky". Sem tam trochu poupraví kotec a vyráží sám na tůru po okolí, flopem přes plot.
Proto hledáme aktivní rodinu, která Maxovi dopřeje dostatek pohybu a trošku ho usměrní.
UTAHANÝ PES = SPOKOJENÝ PES
K dětem, lidem , psům i fenkám je velice přátelský. Kočky, drůbež a jiná domácí zvířata nee. Bytelné ploty a zabezpečení zahrady je důležité a samozřejmé.
Max odejde do nového domova očkovaný, čipovaný, odčervený, kastrovaný. S adopční smlouvou a zaplacení adopčního poplatku.
Pro více informací volejte 606 175 317 Brno