Floki (n) - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Unie práv zvířat, z.s.

Podrobný popis

Moje jméno je teď FLOKI. Jak jsem se jmenoval než mě našli fakt nevím. Můj "pán " kterého jsem asi omrzel, mně nechal na silnici a odjel. Opravdu jsem poslušně čekal......a dlouho. Seděl jsem a koukal, kdy uslyším motor jeho auta. Už nepřijel.
Flokiho jsme našli jak čeká u silnice a kontroluje každé projíždějící auto.
Je to nádherný, mladý asi roční pes. Váží okolo 25 kg. Floki neměl čip a majitel je neznámý. Nikdo ho nehledá a nikomu nechybí.
On je úžasný pes. Mazlivý, hodný k lidem a milující děti. Ani se psy nemá problém. Na vodítku umí perfektně a šlape ukázkově u nohy.
Miluje jízdu autem. Za tu by položil život 
Jakmile otevřete dveře auta, šup už je na sedadle spolujezdce. Důležitě si sedne a je z něj prostě "navigátor". On je zlatý pes. Žádný rváč ani agresor. Překvapil nás svou úžasnou radostnou a milou povahou. Přilne ke svému člověku a oddaně na Vás kouká jako na svatý obrázek. Jen promluvit. To máte pocit, že má lidské oči. Jsou oříškové a laskavé
Tohle si od člověka nezasloužil.
Nyní mu končí krátkodobá dočaska. URYCHLENĚ HLEDÁME DOČASKU NOVOU A NEJLÉPE ROVNOU DOMOV. JE TO OPRAVDU URGENTNÍ
Floki může do rodiny s dětmi. Je socializovaný, hygienu zvládá na výbornou. Drůbež a ovečky mu nevadí. Ke kočkám raději ne. Sice si jich nevšímá ale co není může být. Vhodný nejlépe do domku se zahradou ale se spaním doma. Ne kotec ani bouda. Může i do bytu, pokud mu dopřejete dostatek pohybu a procházek. Určitě by ho bavili třeba bull sporty. Hledáme prostě hodného človíčka, u kterého zůstane už na pořád. Který ho přibere do rodiny jako právoplatného člena a bude se mu věnovat a občas ho vezme autem na výlet.
Floki je oddaný parťák pro všechno, co budete zrovna dělat VY !!! Když budete lenošit, on bude taky. Půjdete si zaběhat, on půjde taky. Když budete mít v noci hlad, on ho bude mít taky ????
On se stane vaší druhou polovinou
Floki je očkovaný, odčervený a čipovaný. A nyní už i kastrovaný. Je v perfektní formě a zdravý. Nic mu nechybí...jen ten domov. Samozřejmostí je adopční smlouva a zaplacení adopčního poplatku.

Pokud Vám právě teď, po přečtení těchto řádek došlo, že bez něj nemůžete žít, VOLEJTE
606 175 317 Brno