Riky - veselý labrador

Pohlaví

Pes

Věk

4 roky

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 4 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci

Podrobný popis

Riky je krásný huňatý kříženec labradora, jsou mu tři roky a pro svůj mazlivý zevnějšek a milou povahu, byl hodně rozmazlovaný.

Bohužel nedostatek pravidel, socializace se psy i jinými lidmi si vybral svou daň. Je z počátku trochu nedůvěřivý k novým lidem. Nějaká větší blízkost a manipulace mu není příjemná. Musí člověka pomalu poznávat a časem je z něj super mazlivý kámoš. Ale kdyby na něj šel rychle cizí člověk, který se mu nebude líbil, bez váhání se ožene. Ale na procházku půjde v klidu s kýmkoliv, jen nebude stát o kontakt.

Je to pes vhodný do bytu i na zahradu, ideálně k jednomu pánovi, který mu dá pravidla a budou se spolu učit. Riky toho může ještě hodně dohnat a naučit se s novými lidmi lépe vycházet, ale bude to chtít trénink.

Není vhodný k dětem, starým lidem ani zvířatům. Psy nesnese vůbec, fenečky být mohou, ale není zvyklý se doma o něco dělit, takže i na fenu doma, by si musel správně zvyknout.

V případě zájmu o pejska, pište na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

 

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

 

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA

Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43

 

Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)