GIN - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 měsíců

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 7m Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Ústecký
Datum nálezu: 07.04.2019
Akt. umístění: AniDef - útulek Žim
Evidenční číslo: 300
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Vím, že teď jsem roztomilé štěně, všem se líbím :-) , teď si se mnou budou všichni hrát a pouštět mě k dětem do pokoje, ALE já pak vyrostu, budu velký, budu mít hodně chlupů, PAK SI PRÝ ZVYKNU..... bydlet sám v boudě :-( Prý jsou stejně všichni pořád na zahradě, prý tam nebudu sám.. určitě??? i v zimě??? i v blátě a mraze jsou stejně pořád na zahradě??? Lidi, já chci být součástí smečky, chci spát u Tvých nohou, to je tak těžké pochopit?
Čekám v útulku, na tu pravou rodinu, na rodinu, co hledá parťáka, ne živý alarm nebo hračku pro děti, co omrzí, až vyroste. Váš Gin

Štěňata se narodila 7.4.2019 v útulku jako výsledek nezodpovědného a náhodného připouštění. Jejich maminka byla zřejmě následně vyhozena březí a do útulku se dostala 2 týdny před porodem. Ze štěňátek vyrostou střední až větší psi, hledáme tedy majitele, kteří mají ideálně už nějaké zkušenosti spejsky a kteří se budou věnovat jejich výchově a v neposlední řadě je i zvládnou fyzicky. Zároveň je potřeba si uvědomit, že se jedná o závazek na příštích 15 let. Štěňata nejsou určena na hlídání zahrady, ale hledají domovy, kde budou bráni jako členové rodiny. Śtěně je jak miminko, je potřeba ho všechno naučit, počítat s rozkousanými věcmi, loužičkami a jinými neočekávanými nehodami, štěněti je nutné se věnovat. Nové rodiny budeme pejskům pečlivě vybírat. Zájemci nás mohou kontaktovat na tel: 736 769 601, požadujeme minimálně 2 návštěvy útulku, do adopce odejdou štěňata 2x očkovaná, čipovaná, odčervená, odblešená, na základě podpisu adopční smlouvy a uhrazení adopčního poplatku s podmínkou kastrace po dosažení dospělosti. Domov hledá i jejich krásná maminka LEJLA!