Hakim - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

9 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 9 Icon: Velký (61 cm a více)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí útulek Chomutov a Jirkov

Podrobný popis

Hakim se nám po více jak roce vrátil z adopce, změnu prostředín špatně nese. Hledáme pro něj konečně trvalý domov, kde zůstane už na stálo. Akim ale potřebuje zkušené majitele, rozhodně ne k dětem. Hakimje zvyklý na život v bytěm, ale jistě si zvykne i v domku se zahradou.

Hakim je 4 letý kříženec staforda a rotvajlera. První týdny byl velmi stresovaný a vůbec s námi nespolupracoval. Nedokázal pochopit, co dělá v útulku a kde má svou rodinu. Dnes je vše ale jinak a z Hakima je miláček. Lidi, které zná má moc rád a užívá si každé pohlazení. Zná některé povely a moc hezky na ně reaguje, je na něm vidět, že velmi rád pracuje se svým člověkem. Hakim je vhodný k někomu se zkušenostmi, který se mu bude věnovat a zabezpečí mu dostatek pohybu a zaměstnání. Hledáme člověka, který má dostatek trpělivosti, zkušeností a zkrátka si poradí se silným psem. Ve správných rukách je Hakim opravdu úžasný společník. Hledáme pro něj ubytování uvnitř domu nebo v bytě, není to pes vhodný na celoživotní pobyt na zahradě, je prostě rodiný mazel. Potřebuje jen čas aby si na nové majitele zvykl, proto by bylo nejlepší, kdyby za ním jeho noví majitelé několikrát přišli a pomalu se s ním seznámili. Je nám jasné, že Hakim se nehodí ke každému, proto také budeme velmi pečlivě vybírat. Hakim hledá člověka, který ho pochopí, dá mu dostatek prostoru na to aby mohl začít opět někomu věřit, ale také jasně daná pravidla. Tento majitel na oplátku získá toho nejlepšího chlupatého kamaráda. Hakima raději nedopručujeme k malým dětem a ani k jiným psům.
Pes bude vydán pouze do dobrých rukou, očkovaný, čipovaný a odčervený. K adopci je potřeba platný OP, vlastní obojek a vodítko. Psí útulek Chomutov, Beethovenova 5407 (za hřbitovem), email: psiutulek-chomutov@seznam.cz, tel., 732248960