Mandarinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

10 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 10 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Tety v akci

Podrobný popis

Mandarinka je jedna z jedenácti přijatých feneček z množírny. 

Kříženka čivavy vážící 2,5kg a stará cca 8 let. Zdravotní stav není úplně fajn, ale nedává absolutně znát, že by ji něco trápilo. Vytrháno několik shnilých zoubků a zjištěn šelest na srdíčku.
Manďa je naprosto pohodová a nic neřešící holčička, milující a nekonfliktní.

Ráda bych, aby si začala konečně užívat normálního života, proto hledáme zodpovědný domov, kde ji budou ochraňovat a mazlit.
Je to z počátku plachá fenečka, ale pak mazel největší.
ZDŮRAZŇUJI, NEPŘEJI SI, ABY BYLA POUŠTĚNA Z VODÍTKA, KDE NENÍ OPLOCEN POZEMEK. Přece jen je to fenečka, která vše teprve poznává a může se leknout čehokoliv a nečekaně. Vše je pro ni nové a tím myslím i obojek s vodítkem.

Prosíme o vyplnění dotazníku, který zašleme do zprávy na fb či na mail, takže se prosím obrňte trpělivostí :) a počítejte prosím i s variantou, že nemusíte být vybráni jako vhodní majitelé.

Nachází se u Nového Bydžova, královehradecký kraj.

Do nového domova půjde odčervená, očkovaná čipovaná, kastrovaná a ošetřena pipetkou proti parazitům.

Podmínka adopce je podpis adopční smlouvy a zaplacení adopčního poplatku. Adopční poplatek alespoň částečně hradí výlohy na pejska, bez čehož bychom nemohli dále pomáhat. S budoucími majiteli chceme zůstat rozhodně v kontaktu i do budoucna!

Kontaktovat můžete tetu Míšu na emailu: michaela-pourova@seznam.cz, nebo na telefonu 602933785. Pokud nebude brát mobil napište sms, zavolá zpět.
Naši svěřenci nejsou určeni lidem, kteří nejsou zodpovědní, proto pište a volejte jen zájemci, kteří vědí co to znamená vzít si do adopce pejska z množírny. Děkujeme