BARON - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 11 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

"Nevím, jestli se dokážete vžít do situace, kdy vás po společně stráveném životě, vaše rodina, vaši lidé, odkopnou jako kus hadru a nechají vás napospas prázdnotě útulkového kotce. 11.té narozeniny jsem oslavil sám v plesnivé boudě, poslouchal jsem bubnování lijáku na plechovou střechu kotce. Ta střecha musela být děravá, protože mi po tváři tekly kapky deště, ale možná to byly jen slzy....
Přemýšlel jsem, k čemu je mi rodokmen, když nikoho nemám, přemýšlel jsem, proč tohle lidi svým věrným přátelům dělají na sklonku jejich života, . Věděli, že jsem s nimi celý život bydlel doma a přesto se neštítili, nechat mě v mrazech venku a samotného. Věděli, že mě bolí loket, že moje starší tělo potřebuje teplo, že moje obrovské srdce potřebuje lásku. Odjeli.....
Jmenuji se Baron a je mi 11 let. Jsem velký, jsem starý, jsem zdravý. A teta říká, že jsem nejhodnější bytost na světě. Stačil by mi hodný člověk, se kterým budeme společně a věrně mlčet, poslouchat třeba praskání v krbu, nebo koukat na Superstar. Je mi to jedno, hlavní je, najít toho člověka, nebo, aby on našel tady mě.
Ten můj budoucí pán, bude můj Bůh, miluju lidi, i potom, co mi provedli. Miluji jejich vůni a prsty, co drbou za ušima, miluju jejich přítomnost a hlas, nikdy nejsem zlý, nikdy jsem nikomu nic neprovedl. Potřebuju jenom do tepla a do něčího srdce. Můj budoucí pán nebo paní nesmí mít žádná zvířata, já ostatní nemám rád, tak to je a bude dál. Budeme se mít rádi spolu vzájemně a jsem přesvědčen, že nám to bude navždy stačit.
Váš Baron "

Baron je 11 letá kanárská doga s PP, vzdala se ho rodina, zradila ho tak po témeř celém, společně stráveném životě. Baron je klidný, hodný, tichý a oddaný přítel, zrada rodiny ho bolela, ale na lidi nezanevřel, naopak, ke každému věrně přilne, miluje ho a ctí. Je to vlídný něžný obřík s velkým srdcem a věrností k člověku, pevně vrytou pod kůží, vzhlíží k vám jako ke svému Bohu a miluje celou svou bytostí. Ostatní psy venku ignoruje, avšak doma je pán on a tudíž by měl být pouze jedináček. Doma je čistotný, nenáročný, poslušný, na samotu si musí zvyknout.
Hledáme pro něj vlídné a láskyplnné místo. Ideálně domek se zahradou, kde si může šmejdit a laskavé, pohodové lidi na zbytek života. Je zdravý, s procházkami nemá problémy, má je rád.
Baron je kompletně očkován, čipován, kastrován, odčerven a po RTG celého těla, kde má zjistěnou jen atrozu, odpovídající věku, krevní testy má v pořádku, je v dobré kondici. Nebere léky, pouze kloubní výživu a granule mobility, v případě adopce mu doživotně budeme hradit krmení a veterinární péči v Praze. Chybí nám jen jeho místečko a člověk, který ho bude mít rád navždy.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Bárou. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo na tel : 602 259 705

Za fotečky děkujeme moc Gabriela Pausa