BARON - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

16 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 16 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Dočasky De De z.s.

Podrobný popis

Baron je opět sám :( :(

EDIT 18.4. 2020
Náš Baron našel úžasného páníčka, loni v červenci si ho adoptoval pan Stanislav a spolu žili v lásce necelý rok jako dvě spřízněné duše, pan Stanislav byl Baronův Anděl, ale bohužel i o něj nyní Baronek přišel, pán náhle zemřel na srdeční příhodu před pár dny a Baronovi hledáme akutně nový domov, dalšího úžasného člověka, co bude mít srdce jen pro něj. 

"Nevím, jestli se dokážete vžít do situace, kdy vás po společně stráveném životě, vaše rodina, vaši lidé, odkopnou jako kus hadru a nechají vás napospas prázdnotě útulkového kotce. 11.té narozeniny jsem oslavil sám v plesnivé boudě, poslouchal jsem bubnování lijáku na plechovou střechu kotce. Ta střecha musela být děravá, protože mi po tváři tekly kapky deště, ale možná to byly jen slzy....
Přemýšlel jsem, k čemu je mi rodokmen, když nikoho nemám, přemýšlel jsem, proč tohle lidi svým věrným přátelům dělají na sklonku jejich života, . Věděli, že jsem s nimi celý život bydlel doma a přesto se neštítili, nechat mě v mrazech venku a samotného. Věděli, že mě bolí loket, že moje starší tělo potřebuje teplo, že moje obrovské srdce potřebuje lásku. Odjeli.....
Jmenuji se Baron a je mi 11 let. Jsem velký, jsem starý, jsem zdravý. A teta říká, že jsem nejhodnější bytost na světě. Stačil by mi hodný člověk, se kterým budeme společně a věrně mlčet, poslouchat třeba praskání v krbu, nebo koukat na Superstar. Je mi to jedno, hlavní je, najít toho člověka, nebo, aby on našel tady mě.
Ten můj budoucí pán, bude můj Bůh, miluju lidi, i potom, co mi provedli. Miluji jejich vůni a prsty, co drbou za ušima, miluju jejich přítomnost a hlas, nikdy nejsem zlý, nikdy jsem nikomu nic neprovedl. Potřebuju jenom do tepla a do něčího srdce. Můj budoucí pán nebo paní nesmí mít žádná zvířata, já ostatní nemám rád, tak to je a bude dál. Budeme se mít rádi spolu vzájemně a jsem přesvědčen, že nám to bude navždy stačit.
Váš Baron "

Baron je 11 letá kanárská doga s PP, vzdala se ho rodina, zradila ho tak po témeř celém, společně stráveném životě. Baron je klidný, hodný, tichý a oddaný přítel, zrada rodiny ho bolela, ale na lidi nezanevřel, naopak, ke každému věrně přilne, miluje ho a ctí. Je to vlídný něžný obřík s velkým srdcem a věrností k člověku, pevně vrytou pod kůží, vzhlíží k vám jako ke svému Bohu a miluje celou svou bytostí. Ostatní psy venku ignoruje, avšak doma je pán on a tudíž by měl být pouze jedináček. Doma je čistotný, nenáročný, poslušný, na samotu si musí zvyknout.
Hledáme pro něj vlídné a láskyplnné místo. Ideálně domek se zahradou, kde si může šmejdit a laskavé, pohodové lidi na zbytek života. Je zdravý, s procházkami nemá problémy, má je rád. 
Baron je kompletně očkován, čipován, kastrován, odčerven a po RTG celého těla, kde má zjistěnou jen atrozu, odpovídající věku, krevní testy má v pořádku, je v dobré kondici. Nebere léky, pouze kloubní výživu a granule mobility, v případě adopce mu doživotně budeme hradit krmení a veterinární péči v Praze. Chybí nám jen jeho místečko a člověk, který ho bude mít rád navždy.
Do adopce půjde po podpisu adopční smlouvy a úhradě adopčního poplatku, Dočasky De De z.s. Praha. Návštěva možná po dohodě s dočaskářkou Bárou. Info o vás pište na mail: dipu@seznam.cz, nebo na tel : 602 259 705

Za fotečky děkujeme moc Gabriela Pausa