Romi - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Šarpej v nouzi / Shar-pei v núdzi

Podrobný popis

Najde Romi nový domov ?
Romi je poslední z 5ti fenek, kterých se někdo zbavil odporným způsobem a vyhodil je na smetiště. :(
Romi je odhadem asi 4 až 5-ti let a pravděpodobně sloužila, jako stroj na štěňata :( . Je velmi nedůvěřivá k lidem, z dětí má stále strach. Přesto, ten kdo si ji adoptuje, dá ji dostatek času na aklimatizaci a získá její důvěru, najde výjimečný poklad :) . Je to velmi vnímavá, chytrá a ukecaná holka, která miluje hraní a největší zábavou je pro ni okusování rukou, nosu a uší :) . Také velmi ráda honí a loví to, co ji dočasná panička tahá po zemi. Její mírně zavalitá postava svádí k myšlence, že je pomalá, ale zdání klame :). Má fantastické zrychlení z 0 na 100 a skáče jako laňka . Když vám uvěří, stane se z ní váš stín, bude tam, kde jste i vy. Ošetřování se nijak nebrání, vše "přetrpí" a pak si vyžádá pamlsek jako odměnu. Moc ráda jí, je zvyklá na maso a protože je alergická, tak je to pro ni nejlepší varianta. Ráda spí na posteli, ale nerada se v ní s někým mačká :),. Miluje procházky v přírodě, tam kde to zná a bez lidí. Doma nikdy nic nezničila, hračky má moc ráda, hlavně plyšové pískací :). Bylo by jí dobře v domečku se zahradou, prostředí bytu jí nevyhovuje. Na vodítku jí to jde moc dobře. Venku nemá zájem o kontakt s druhými psy, přestože doma žije ve smečce. Má 100% hygienické návyky, ale je možné, že si nové prostředí označkuje. Ráda cestuje autem, nezvrací, v klidu leží (není v přepravce), auto je pro ni již další bezpečný přístav. 
Je kastrovaná, očkovaná, čipovaná a odčervená. Před pár dny podstoupila plastiku očí. Na alergii bere apoquel a trpí mucinózou, na ni užívá vitamín C s dlouhodobým účinkem.
Romi si za svůj život nezažila nic dobrého, člověk ji jen využíval a moc jí ublížil. V dočasné péči je více jak rok a její dočasná panička ji doslova vypiplala a z Romi je krásná a úžasná šarpejka. Najít pro ni ten nejlepší domov nebude vůbec jednoduché, ale doufáme, že se někdo se srdcem na pravém místě najde.
Volejte nebo pište Kristina Wurstová 604 252 399