Luigi - žíhaný dobrman - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 12 Icon: Velký (61 cm a více)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Luigi je úžasný, hodný, přátelský, aktivní a veselý pes. Je rozhodně plný energie a síly, kterou by mu mohli závidět psi v nejlepších letech.

Postavou je to jasný dobrman a jen se prostě někde otřel o žíhané geny a teď mu trochu vybledl čumáček :-). Je to tedy rozhodně krásně originální pes. Zoubky má na svůj věk velmi krásné a bez kamene, byly tedy nejspíše v minulosti čištěné. A to je Luigi narozen asi v roce 2008, je to tedy asi jedenáctiletý hafan.

Do útulku byl majiteli odložen v březnu 2019. Luigi byl jako roční hafík adoptován z jiného útulku. Bohužel po deseti letech majitelé změnili práci i pracovní dobu a tedy byl Luigi doma hodně sám. No a světe div se, nebavilo ho to a tak začal naříkat a povídat světu, že nechce být sám. Což se zase nelíbilo okolí a tak skončil Luigi podruhé v životě v útulku a čeká znovu na své štěstí.

Je vhodný do rodiny s dětmi. Do bytu nebo na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Luigi nepotřebuje extrémně moc pohybu, ale je těžší udržet ho na vodítku, na kterém hodně tahá. Byl by vhodný i pro aktivní starší lidi, kteří mají baráček se zahradou, kde by se mohl dle potřeby vyběhat.

Luigi je velice nesnášenlivý s ostatními samci, ale miluje fenečky a je zvyklý na kočičandy.

***

V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz. Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky:

PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA
Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43
Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00)