Luigi - žíhaný dobrman

Pohlaví

Pes

Věk

11 let

Velikost

Velký (61 cm a více)
Icon: Pes 11 Icon: Velký (61 cm a více)
Dobrman
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Region: Středočeský
Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

Luigi je úžasný, hodný, přátelský, aktivní a veselý pes. Je rozhodně plný energie a síly, kterou by mu mohli závidět psi v nejlepších letech. A to je Luigi narozen asi v roce 2008. Postavou je to jasný dobrman a jen se prostě někde otřel o žíhané geny a teď mu trochu vybledl čumáček :-). Je to tedy rozhodně krásně originální pes.

Zoubky má na svůj věk velmi krásné a bez kamene, byly tedy nejspíše čištěné. Luigi byl jako roční hafík adoptován z jiného útulku. Bohužel po deseti letech majitelé změnili práci i pracovní dobu a tedy byl Luigi doma hodně sám. No a světe div se, nebavilo ho to a tak začal naříkat a povídat světu, že nechce být sám. Což se zase nelíbilo okolí a tak skončil Luigi podruhé v životě v útulku a čeká znovu na své štěstí.

Je vhodný do rodiny s dětmi. Do bytu nebo na zahradu se samovolným přístupem do tepla. Luigi nepotřebuje extrémně moc pohybu, ale je těžší udržet ho na vodítku, na kterém hodně tahá. Byl by vhodný i pro aktivní starší lidi, kteří mají baráček se zahradou, kde by se mohl dle potřeby vyběhat.

Luigi je velice nesnášenlivý s ostatními samci, ale miluje fenečky a je zvyklý na kočičandy.

V případě zájmu o adopci kontaktujte přímo útulek: PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA Na Bouchalce 398 Buštěhrad, 273 43 Telefon: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00) E-mail: psiutulekbouchalka@seznam.cz

Jeho album na oficiální skupině útulku: https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.305222646836466&type=3