Mazlíček Dastíček - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

17 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 17 Icon: Malý (do 30 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ano

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

24.4.2019 - AKTUALIZACE - Dastík absolvoval oční vyšetření, kde operace očí doporučena nebyla. Dastíkovi se tedy zrak nevrátí. I přesto doufáme, že se na něj usměje štěstí a najde domov. Na vyšetření byl báječný, pan doktor ho moc chválil za klid a trpělivost.

Jsem Dastík, krásný toy pudlík, 4,6 kg, 12 let, ale to u těchto plemen není žádný věk :-) Páneček zemřel, panička vážně onemocněla, již se o mě nemohla starat. Vůbec jsem nevěděl, co se mnou bude, po letech strávených na gauči, spaním v posteli, by pro mě byl útulek tím posledním místem…

Naštěstí jsem se dostal do dočasné péče. Byl jsem moc smutný, hledal pánečky. Ale teď již vím, že se s nimi více neshledám, a moc doufám, že brzy najdu někoho, kdo mě milovat tak, jako já jeho.

Zprvu jsem nesmělý, ale poté jsem velký kamarád, mazlík rozdávající pusinky, toužící po kontaktu se svými lidmi. Hygienické návyky mám 100%, neničím. Na vodítku umím, krátkých procházek si užívám.

Manipulaci snesu krásně – utírání tlapiček, oček, koupání, nošení, i při odběrech krve jsem byl hodný. V autě o mně nevíte.

Klidné pejsky snesu, z těch divokých jsem zprvu nervózní. Na kočičího kamaráda bych si zvykl.

Mohu i ke starším lidem, odrostlým dětem. V dočasné péči již téměř nedělám, ale pro jistotu – o samotě mohu štěkat, do bytu jsem vhodný tedy jen v případě, že nebudu sám.

Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, přeočkování mě čeká. Krevní testy a srdíčko mám v pořádku, zoubky vyčištěné. Bohužel jsem slepý.

Volejte na 776 666 258, Chrást (okres Nymburk, cca 30 km od Prahy). Podepisuje se smlouva a hradí poplatek. Mějte vlastní obojek a vodítko.