Boris - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Datum nálezu: 01.12.2018
Akt. umístění: Útulek Tibet z.s.
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

 

BORISEK HLEDA Svou rodinu.

ahoj, asi mě už znáte jsem Borisek. Chci vám teď ale všem poslat své video a ukázat vám jak jsem se změnil. Narodil jsem se na Slovensku. Měl jsem takové nešťastné dětství. Pamatuji si jen řetěz na krku, a zase jen řetěz. Ten se mi postupně zařezával do krku a strašně to bolelo . Protože jsem si raději ani nevím jak - zlomil nohu, nevěděli co se mnou tak mě dali do útulku. Tady však neměli možnost mě nechat operovata tak mě vyfotili na Facebook. V tu chvíli se na mě usmálo štěstí poprvé. Adoptovali mě v útulku Tibet. Ošetřili, nechali operovat nohu, nechali udělat plastiku krku po zarostlém obojku. Poprvé v životě jsem ucítil lásku a uvěřil, že mě může mít někdo rád, že život je krásnej. Jsem šťastný a plný nové energie, jen bych teď potřeboval aby se na mě štěstí usmálo podruhé - chtěl bych najít někoho jen pro sebe, svou rodinu, která mě bude milovat. Nožičku už mám téměř úplně v pořádku, jak je vidět z videa, které vám posílám, mohu na nohu stoupnout normálně a chodit, jen tomu ještě pořád nemůžu věřit, tak kulhám ani nevím proč
Jsem už také vykastrovaný, rád jezdím autem, strašně rád se mazlím. Jsem pořád dobře naloženej týpek
Jen někdy - no jak to říct se leknu když někdo mluví hodně nahlas (mám to z dětství no). Tak na tom musím ještě zamakat a hledám někoho kdo mi s tím pomůže - klidného a trpělivého pánička. Za pár týdnu skočím rehabilitace a jsem připraven !!

 

Chlapečka jsme přijali 27.12.2018 ze Skalice. Měl starou zlomeninu přední nožičky, ta je díky MVDr. Pavlíkovi a MVDr. Vymazalovi opravené. Nyní podstupuje rehabilitaci. Je to mazlivý, aktivní pejsek cca 5 let starý, kolem 10kg. Nemá rád mladší psy a vysoké, hlasité lidi, jinak je téměř bezproblémový :)

 

Odkaz na video: 

Borisek