Rasty vidí do hloubi duše - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Bílá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bouchalka - dobrovolníci
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

I Rastyho již potkalo první "výročí" - první rok v útulku :( Byl přijat v únoru 2018, jako tříletý pes. Rok narození by tedy měl být 2015.

Rasty je rozhodně pes, který zaujme na první pohled. Super barevný čumáček a upřímné a krásné oči, které se dívají hluboko do nitra Vaší duše. Jako by Rasty nepotřeboval šanci Vás poznat. Prostě hned ví, zda jste dobrý člověk nebo ne. Mě jeho oči vtáhli a byla jsem moc ráda, že se nechal drbat, mazlit a vyhodnotil mě jako jednoho z těch dobrých lidí.

Je to unikátní australský honácký pes křížený se staffordem, což je nakonec naštěstí docela dobrá kombinace (oproti tomu, co bych očekávala). A jaký je?

Je to klidný, vlídný, silný a přátelský pes. V kotci je vždy nadšený když ho přijdu pomazlit, ale je jasné, že je to pořádný hafan, ví to a nenechá si poroučet od nikoho, kdo si nevěří a není dobrý vůdce. Tedy pokud mu budete chtít udávat pravidla, musíte si být jistí v kramflecích a opravdu správně vytvořit hierarchii ve smečce. Pod správným vedením je poslušný a velmi hodný mazel. Z lidí, kteří se ho bojí má srandu a nerespektuje je. Pří laskavém, ale pevném přístupu bude Rasty úžasný parťák, se kterým budete rychle cítit silné pouto. 

Na vodítku chodí hezky, dobře spolupracuje s psovodem a je k lidem na procházce přátelský.

Vhodný do bytu i na zahradu k domečku. Nehodí se do rodiny s jiným psem, zvířaty, dětmi či k příliš starým/neaktivním lidem.

V případě zájmu o pejska, pište do zpráv či na email: utulek-bouchalka-dobrovolnici@email.cz

Rádi Vám o pejskovi napíšeme naše zážitky z venčení a vše, co o něm víme či poradíme s adopcí i prvními dny v novém domově.

Případně kontaktujte přímo útulek, který řeší zájemce a dotazy pouze osobně v útulku nebo telefonicky: PSÍ ÚTULEK BOUCHALKA Na Bouchalce 398, Buštěhrad, 273 43 Telefon přímo do útulku na ošetřovatele: 739 433 776 (volejte v době 10:00 - 16:00).