TAZZ - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

7 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 7 Icon: Střední (31-60 cm)
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Fulnek
Region: Moravskoslezský
Datum nálezu: 25.01.2019
Akt. umístění: Pomoc psům Novojičínsko z.s.

Podrobný popis

TAZZ

V blízkém okolí došlo k tragické události. Požár domu jeho majitel nepřežil :-( zůstali dva pejsci.
Fenečka Suri a její psí kamarád Tazz. Fenečka už domov našla, Tazzík nyní čeká na nový domov v dočasném domově spolku POmoc psům Novojičínsko.

TAZZ je mladý psík, odhadem 2 – 3 roky. Je střední velikosti, váha cca 18 kg. K lidem zpočátku opatrný, ale když zjistí, že člověk je kamarád, je vděčný za pohlazení. Je to mladý akční hafan, takové temperamentní třeštidlo. Nikdo ho nic nenaučil. Je ale šikovný a učenlivý a už v dočasném domově dělá velké pokroky. Už pochopil systém venčení a potřebu vykonává venku. Zpočátku štěkal na psy, ale po pár týdnech už chodí ven společně s domácí smečkou. Budete-li chtít Tazzíkovi pomoci, napište nám a my vás zkontaktujeme s dočaskářkou. Ta vám vše popravdě vysvětlí a můžete si domluvit návštěvu.
Je nutné počítat s tím, že v prvních týdnech – měsících musí být Tazzík na vodítku. Bude chvíli trvat, než si zvykne na nový domov, na to, že tam patří. Dokud se tak nestane, musí být na vodítku! Není tedy vhodný do domova, kde by byl od počátku sám bez dozoru na dvorku či zahradě. Není vyloučeno, že by utekl a vydal se hledat svého pána. Jistě ale časem pochopí, že už má domov jinde 
Tazz půjde do nového domova s adopční smlouvou. Tazz je nyní poblíž Nového Jičína.