HEKTOR - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 8 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Karlovy Vary
Region: Karlovarský
Akt. umístění: Psí útulek Rožnov pod Radhoštěm - venčitelé

Podrobný popis

TENTO PEJSEK SE NENACHÁZÍ V ÚTULKU, JE TO ALE BÝVALÝ ÚTULÁČEK, KTERÉHO SE BOHUŽEL JEHO ADOPTIVNÍ RODINA Z DŮVODU ALERGIE ROZHODLA DÁT PRYČ. Ozvala se na něj nová rodina z Karlových Varů, u které se aktuálně pejsek nachází a která si jej moc oblíbila až na jejich malé dítě, které se jej bojí a v noci se strachy počůrává. Hektor je k němu hodný, ale dítě má z něj panickou hrůuzu. S těžkým srdcem mu proto noví majitelé dotřetice hledají domov nový, ale už TRVALÝ u zodpovědných lidí, u kterých už nenastane zase nějaký problém. Neustálé přemisťování mu nesvědčí a potřebuje už konečně najít své DOMA, doposud měl neskutečnou smůlu...přesto věříme, že někde je ten jeho pravý páníček, který Hektora už nikdy neopustí.

Více o Hektorovi:


Jmenuju se Hektor.
Někdy mi říkají taky Heky. Je mi cca 6 let. Byl jsem adopťáček z útulku. Hledám nový a stejně báječný domov, jako byl můj předchozí. V mé rodině se vyskytla alergie, a tak se koukám po nové rodině, která nevěří na „bojová“ plemena. Mám skvělé zkušenosti s hlídáním malých dětí i dospěláků. Rád všechno pozoruju a kontroluju u branky ze zahrady. Zbytečně neštěkám. S ostatními psy jsem kámoš, kočky moc nemusím. Proti kuřatům a slepicím nic nemám, když jsou na talíři. Ale zvyklý jsem hlavně na granule. Miluju hraní a běhání na zahradě a taky skoky přes překážky. Doteď jsem bydlel u lesa a u vody, moc jsem si to pochvaloval, hlavně prochajdy. V létě k řece na koupání a na podzim do lesa na houby. 
Takže abych to shrnul: můžu do rodiny, nejlépe do takové, co bydlí v domku se zahradou, i k dětem. Rozhodně nemám nic proti aktivním páníčkům, klidně bych se dal i na cvičení, jsem s v dobré kondici. Koukněte na fotky! Zatím nejsem kastrovaný, ale to je podmínka do budoucna. 
PS: Miluju takový ty gumový žužlací boty, hezky plnou misku a časté pohlazení. Všechno oplatím svou klidnou povahou a oddanou psí láskou. Přijeďte se na mě kouknout, třeba to bude láska na první pohled.

Tel: 732804829.

Pokud se nedovoláte tak kdykoliv na 720 512 333