Fatima - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

8 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 8 Icon: Střední (31-60 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: OS na ochranu zvířat Toulavé Tlapky

Podrobný popis

Fatima bude u nás v azylu nejspíš na trvalo. Její povaha povaha opravdu není jednoduchá a po tom všem, co si zažila už nechceme zradit její důvěru a dát ji někam, kde by to nemuselo vyjít. Je u nás už zvyklá a víme, že v našem prostředí funguje. Fenku si ale můžete adoptovat virtuálně. Napište nám na email denisa.tlapka@seznam.cz a můžeme se domluvit. Virtuální adopce může zahrnovat trvalý příkaz se jménem daného pejska, nebo třeba koupi certifikátů s fotkou pejska. 

_________________________________________

Fatima má za sebou opravdu těžký osud. Mnohokrát vystřídala majitele, a víme o takových, kteří zanedbali péči o ni a někteří ji i týrali. Dostala se k nám teď podruhé a protože už má za sebou těžké roky, potřebujeme, aby se opravdu ozvali zájemci, kteří berou péči o psa naprosto seriózně a zvolí si vhodné plemeno nejen podle toho, jak vypadá, ale podle toho, jaké je - a jaká je konkrétně Fatima. Fenka je milá, spíše submisivní. Miluje lidi, je klidná, poslušná, absolutně mírná. Se psy se také snáší, ale pouze v případě, že majitel přesně ví co dělá, dodržuje výchovu, přístup k Fatimě a pak není nic problém. Může žít v bytě, u baráčku, s většími dětmi. Nesmí přijít do kontaktu s jinými zvířaty. Pokud jde o psy, je to individuální, což vyzkoušíme při společném setkání. Je vykastrovaná, očkovaná, čipovaná. Nachází se u Poděbrad. Adopční poplatek pouze z preventivních důvodů 1.500 Kč. Hledáme pro ni top majitele, který si bere fenku s rozumem a ne momentálního nadšení. Majitele, který už má zkušenosti s bull psy, nebo si je jistý, že jí zvládne. Který s námi zůstane v kontaktu, nebude mít problém dodržovat naše rady a naše podmínky ve smlouvě, který bude ochoten krmit kvalitně, věnovat se jí, chodit s ní na procházky a místo neustálého rozmazlování bude vědět, co obnáší asertivní výchova. Fatima si už opravdu nezaslouží další zklamání. s podmínkami, do kterých by Fatima šla, se nám prosím ozvěte na uvedený email. 

A pokud si chcete přečíst neuvěřitelné detaily ze života Fatimy, jsou zde: https://www.facebook.com/notes/toulavé-tlapky-zs/fatima-bullteriérka-se-smůlou-na-tlapkách/736397726427872/?hc_location=ufi

Azyl u Poděbrad