Mikulášek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

12 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 12 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

8.12.- Mikuláš je skvělý a vděčný pes, velký dobrák. I přesto, že hladověl, nechá si sahat do misky. Aktivně a nadšeně plní povely za ostatní pejsky :-) , se kterými je mimochodem naprosto nekonfliktní.

5.12. - Dnes chodí čert a Mikuláš, zítra mám svátek, proto jsem dostal jméno Mikuláš, a moc doufám, že mi přinese štěstí a brzy najdu svou milující rodinu. Budu Vám tím nejlepším parťákem, slibuji.

Je mi 7 let, mám 20 kg. Mí páni mě nechali s kamarádem u opuštěného domu, krmení se nám dostávalo po málu. Za nějakou dobu nás přijali do útulku, doslova jako kostry :-( V útulku jsme byli několik měsíců, stihli jsme již přibrat. Můj kamarád domov našel, ale já? Stále čekám … Nyní v dočasné péči … Jak já si užívám tepla, dobrého jídla, procházek. Ale něco mi stále chybí … Vy :-(

Mám v sobě přátelskou a mazlivou povahu labradora, ladnost ohaře. Jsem moc hodný, chytrý, aktivní, hravý. Neničím, přehnaně neštěkám, v dočasné péči jsem uvnitř ani jednou nevykonal potřebu. Manipulaci snesu, i na paní doktorku jsem byl hodný. Na vodítku jsem zprvu radostný, ale dám se hezky usměrnit, a po chvíli se uklidním. Procházky i jakékoli další aktivity si užívám.

Snesu psy i feny, od prvního dne s nimi hajám na pelíšku. Ke kočkám vhodný nejsem, proháním je :-) Mohu i k rozumným dětem, trošku starším lidem, do bytu nebo domku s přístupem dovnitř (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.).

Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, očkovaný proti vzteklině (zbytek očkování mě ještě čeká).

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko. Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části nákladů.