Charlie - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

5 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 5 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy

Podrobný popis

Plemeno: americký pitbulteriér (kříženec)
Věk: 5 let (*12.5.2015)
Úsměv od ucha k uchu, to je náš Charlie. Veselý a skvělý pejsek, kterého k nám dal jeho majitel, protože na něj neměl dostatek času.
Charlie za plotem a v kotci svým vzhledem budí hrůzu, ale je to umazlený pejsek, který miluje lidi a pokud máte hračku na přetahování, získáte si jeho srdce okamžitě.
Charlie potřebuje být součástí aktivní rodiny, má mnoho energie. Miluje hračky, přetahování, sám vždy hračku donese a vyzývá ke hře.
Nádherně reaguje na své jméno a na zavolání,dále umí sedni. Na vodítku dost táhne a sem tam si i myslí, že vodítko je hračka na přetahování. Není to ale nic hrozného, co by se nedalo odnaučit. Charlie je ještě mladý a velmi pozorný, proto se s ním určitě musí nadále pracovat a trénovat ho.
Hodný samozřejmě je, ale tato plemena potřebují prostě důrazný výcvik.
Charlieho doporučujeme jako jedináčka, aby se mu nový majitel mohl naplno věnovat. Pokud máte doma jiného pejska, který by měl být pro Charlieho kamarádem, určitě to musíme vyzkoušet u nás v útulku, zda si sednou. K jinému pejskovi moc nedoporučujeme, ale s fenkou by si mohl rozumět. Kočky zatím vždy ignoroval.
Bude skvělým kamarádem do mladé aktivní rodiny. K dětem ano, ale pouze k těm rozumnějším, kteří již vědí, jak se chovat k pejskovi.
Doporučujeme do baráčku s dobře oplocenou zahradou, Charlie bude skvělým hlídačem, který ale neublíží.
Je již připraven odejít do nového domova, prosíme pouze vážné zájemce, kteří hodlají se Charliemu věnovat a nechtějí ho pouze jako módní doplněk.
Charlie je plně vakcinovaný, čipovaný a kastrovaný.
Adopční poplatek: 2000,- Kč
Kontakt: Útulek Bona Kozly 35 (u České Lípy)
Zájemci, volejte nebo pište sms přímo do útulku na 736271294 a domluvíte si termín ohledně osobní návštěvy.
Charlie půjde do nového domova na adopční smlouvu, kde se nový majitel svým podpisem zavazuje informovat útulek o tom, jak se Charlie v novém domově má.
Pokud nový majitel nebude plnit tento závazek, může být provedena kontrola a nebude-li zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám, má provozovatel útulku právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení