Dixi - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

15 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 15 Icon: Střední (31-60 cm)
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Žlutá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: útulek Tachov - Šmudlina

Podrobný popis

Mezi psem a pánem existuje zvláštní spojení, které vychází z bezpodmínečné lásky a když všichni přátelé odejdou, on zůstane. Když bohatí berou nohy na ramena a vaše pověst je v troskách, on vytrvá ve své lásce jako slunce při svém putování po nebi. Krásný, něžný Dixi přišel z jiného světa - ze světa, kde jeho láska nebyla opětována. Jeho překrásné oči vám ukážou, jak obrovské má srdce a duši - duši, která chce být milována.

Jde o veselého, pohodového pejska, který má super bullí povahu. Jeho vzhled ve vás třeba bude vzbuzovat zlý dojem - ale ve skutečnosti je to láskyplná milouš. Tento pejsek ve vás nechává tolik tepla, tolik klidu - těžko se od něj odchází. Nevím, jak to popsat, ale on je prostě psí anděl. Je zvyklý odpočívat a slunit se na zahrádce, když má opalování dost, jde se uvelebit na gaučík. Procházky má moc rád. Má hygienické návyky. V době samoty nic neničí a nedemoluje. Pro pána se zkušenostmi. Dixi má velkou sílu, chrousta na vycházce zašlápne místo poslouchání. Pro lidi, co si uvědomují fyzickou sílu psa. Hodí se do rodiny k větším dětem, které má moc rád. Fenky snese, pejsky ne. 

V útulku je od července 2018.
S adopčním poplatkem 1.500,- (Naočkován kombinovanou vakcínou, odčerven, Scalibor obojek proti blechám a klíšťatům, kastrovaný) 

Máte o Dixiho zájem? Neváhejte a kontaktujte mě: Gabrielka333@seznam.cz