Skvělý parťák Terinek - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

13 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Pes 13 Icon: Střední (31-60 cm)
Border teriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Psí senioři v nouzi, z.s.

Podrobný popis

Moc hodný, vděčný, věrný, vhodný i do bytu, k dětem, starším lidem, ostatním zvířatům, to je Terinek.

Jsem Terinek, 12,5 kg, 8 let, ale jsem vitální. Mé paničce jsem byl skvělým parťákem. Odvděčila se mi tak, že se odstěhovala a nechala mě na dvorku, na pospas osudu. Poznal jsem hlad, zimu, kožíšek mi žraly blechy. Neměl jsem koho vítat, s kým se mazlit. Nechápal jsem, co se děje. Za nějakou dobu jsem se dostal do útulku. Nyní čekám v dočasné péči na někoho, kdo mě již nikdy nezradí. Prosím, ať je to brzy.

Budu Vám stále za patami, jsem věrný a vděčný, na své lidi se fixuji. Vždy Vás přivítám s tlamkou od ucha k uchu, dostanete i pusinku :-) Rád se mazlím, ukážu bříško a prosím o hlazení. Zároveň si Vás i ohlídám. Doma se chovám krásně, neničím, hygienu dodržuji, jsem poslušný. Na vodítku umím, mám rád procházky. V autě jsem hodný, mohu s Vámi třeba i na výlet. Krmit mě může i dítě. Zprvu jsem se bál manipulace, ale rychle jsem zjistil, že mi nic nehrozí. Můžete mě nosit, koupat, česat, utírat tlapky, apod. Dočasná panička mě i stříhala (nové fotky na zeleném), jak já si užíval :-)

Psy a feny všech velikostí snesu, nyní mám čtyři dočasné kamarády. Zvykl bych si i na jiná zvířata.

Domov hledám v bytě nebo v domku, ale pouze uvnitř jako mazlík (ne kotec, bouda, celé dny sám na zahradě, apod.). Mohu i ke starším lidem, dětem. .


Jsem kastrovaný, čipovaný, odčervený, odblešený, očkovaný. Podepisuje se smlouva a hradí pokrytí části veterinárních nákladů.

Volejte na 776 666 258, dočasná péče u města Sadská (cca 30 km od Prahy). Při adopci mějte vlastní obojek a vodítko.