Pegy-k adopci - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

6 let

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Fena 6 Icon: Malý (do 30 cm)

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Šedá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ano
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Česká Lípa
Region: Liberecký
Akt. umístění: Útulek Bona na Kozlech u Č.Lípy
Přijď mě
vyvenčit

Podrobný popis

Věk: 6-8 let
Výška v kohoutku: 27 cm
Malinká, drobná, křehká, dobrý hlídač a náhradní zvonek v jednom. Pegynka k nám přišla jako nalezenec ve špatném stavu. Měla přerostlé drápky, zadredovanou dlouhou srst a zánět dásní. Proto také nevíme její minulost, pravděpodobně nikdy neměla dobrou péči a na první pohled vypadá jako psí babička. Její zoubky jsou ale v dobrém stavu, určitě jí nebude více než 8 let. Elánu má také na rozdávání. Je velmi bystrá, jakmile se doma něco šustne, ihned vás upozorní svým štěkotem. Je hodná, mazlivá, poslušná a bezproblémová. Pegynka bude ráda po boku starší ženy, která jí vezme k sobě na gauč a bude s ní trávit všechny volné chvíle. Může k dětem, ostatním pejskům i kočičkám. Na vše si u nás zvykla, nechá se bez problému pochovat a líbit si cokoliv. Je to prostě oddaná holčička, která touží po novém domově, kde ji dopřejí dobré jídlo, kadeřníka a manikůru :). Vždyť je to dáma v těch nejlepších letech-klidná, ale zároveň pro každou srandu, a tu si přece musíte hýčkat. Na vodítku chodí hezky. Pegynka bude vhodná ke starším lidem do baráčku s přístupem dovnitř. Nedoporučujeme do bytu, protože by mohla štěkat na sousedy. Jinak je to fenka pro všechny a pro všechno, kufříček má sbalený. Vakcinaci, čipovaní a kastraci už má také za sebou, proto stojí v pozoru a vyhlíží svou novou rodinku, kterou bude milovat. 
Adopční poplatek: 1500,- Kč.
Máte-li zájem se na Pegynku přijet podívat, kontaktujte prosím telefonicky přímo útulek na 736271294. Nezávazná návštěva vítaná. 
Adresa: Kozly 35
Česká Lípa, 47001
Protože nám na našich svěřencích záleží, vyžadujeme čas od času zasílání zpráv a fotek z nového domova na tyto stránky nebo na email kocky.bona@seznam.cz. 
Pokud nebude zacházení se zvířetem odpovídat veterinárním předpisům a sjednaným podmínkám má provozovatel útulku právo zvíře odebrat.
Přebírající majitel se zavazuje, že v případě, kdy z jakéhokoliv důvodu nebude moci zvíře nadále ponechat ve své péči, kontaktuje provozovatele útulku o vrácení zpět do zařízení.