PEDRO - našel domov

Pohlaví

Pes

Věk

2 roky

Velikost

Malý (do 30 cm)
Icon: Pes 2 Icon: Malý (do 30 cm)
Basenji
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Černá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Místo nálezu: Rožnov pod Radhoštěm
Region: Zlínský
Datum nálezu: 02.09.2017
Akt. umístění: Psí útulek Rožnov pod Radhoštěm - venčitelé
Přijď mě
vyvenčit
Akutní
adopce

Podrobný popis

V útulku pro pejsky v Rožnově pod Radhoštěm čeká na novou rodinku, která jej už nikdy nezradí a neopustí mladý Pedro. Je to mladý, cca 8 kg vážící psík na velmi hbitých nožkách, má něco přes rok. Vypadá jako kříženec basenji a pinče.  Ideálními páníčky by pro něj byli aktivní lidé, kteří by s ním chodili na procházky a určitě by se hodil i na psí sporty, agility. Pedro je k lidem hodný, ale nesmí se na něho zhurta, protože pak se trochu bojí. K ostatním psům je to horší, nechce se kamarádit, nejprve je zastrašuje a pak začne utíkat. Proto potřebuje socializaci..je možné že na něj v minulosti nějaký pes zaútočil a proto jim nevěří. Takto mladý pejsek se ale určitě všemu ještě bez problému naučí. Pedro má kratičkou srst, která vyžaduje pobyt vevnitř, pokud je teplo může přes den běhat na zahradě ale jinak musí být rozhodně v teple. Z toho důvodu označujeme tuto adopci také za akutní.. Pokud nastanou mrazy, bude Pedro ve studeném kotci velmi trpět, vzhledem k jeho kratičké srsti není určen trávit zimu venku v boudě :(. Je navíc hubený, útulek jej poměrně stresuje a potřeboval by přibrat což se bohužel zatím nedaří. Rožnov postavil nový útulek, který však bude funkční až od roku 2018, zatím neproběhla kolaudace a pejsci se nachází ve starém útulku, kde nemají přístup dovnitř. 

Pokud Vás Pedro zaujal, můžete se za ním přijet podívat do útulku a nezávazně si jej vyzkoušet na procházce.

Provozní doba útulku:
Po - zavřeno
Út - Ne - otevřeno od 14:00 do 17:00 hod.

Útulek se nachází v Rožnově u firmy Retigo, pokud si mapku přiblížíte, nalevo od firmy uvidíte útulek: https://mapy.cz/zakladni?x=18.1317368&y=49.45 39413&z=17&source=firm&id=205942

Pedro je naočkovaný, adopční poplatek činí 300 Kč. Je v útulku od počátku září, končí mu tedy zkraje října měsíční karanténa a bude moci odjet do nového domova.

V případě jakéhokoliv dotazu volejte prosím kdykoliv na tel. 734 466 438