Sárinka - našla domov

Pohlaví

Fena

Věk

17 let

Velikost

Střední (31-60 cm)
Icon: Fena 17 Icon: Střední (31-60 cm)
Border teriér
Kříženec
Říhův atlas plemen

Vhodný pro

  • Hodí se k dětem
  • Kočičí kamarád
  • K jiným psům
  • Pro začátečníky
  • Na zahradu
  • Do bytu
  • Pro aktivní majitele

Doplňkové údaje

Barva: Hnědá
Tetování: Ne
Kastrovaný: Ne
Handicapovaný: Ne

Kde se nachází

Akt. umístění: Azyl Matýsek - ČINNOST DOČASNĚ UKONČENA

Podrobný popis

Sárinka - oddaný rejžáček <3 HLEDÁ DOMOV <3

*cca 2007, očkovaná, čipovaná, váha 13,5kg

<3 oddaná, veselá, milující, věrná a vděčná psí duše <3

Ahoj příteli,

věnuj prosím chvilku svého času na přečtení mého příběhu.

Jmenuji se Sárinka, jsem aktivní důchodkyně a moc bych si přála opravdový domov. Po smrti paničky jsem se ocitla v útulku, kde jsem byla moc smutná. Jsem takový závisláček na lidské lásce, tka jsem to snášela fakt špatně. Měla jsem tam dva zájemce, vždycky to byly starší paní, které mě moc chtěly, ale rodina jim to v obou případech rozmluvila, že jsem stará a ošklivá :( Tak já vím, že nejsem zrovna výstavní tip, ale ošklivá teda nejsem! No a aby to čekání na nový domov bylo pro mě snesitelnější, vzala si mě teta do Matýska. Tady je to fajn, mám tu zahradu, ostatní pejsky, můžu spát uvnitř na gauči nebo v pelíšku (podle toho, co si vyberu) a teta nám hází míčky a mazlí nás :)

S čistotností ještě trošku bojuju, ale asi mě to moc nikdo neučil, tak se nemůžete divit, že to neumím hned. Ale vyčůrám se jen na naší psí chodbě a v našem pokoji, když si mě vezme teta s ostatníma k nim do obýváku, tak neudělám ani kapičku, i když jsem tam dlouho :) Takže úplný prasátko taky nejsem :)

S ostatními pejsky nemám problém, zvládnu s nimi vycházet, ale raději bych byla jako rozmazlovaný jedináček, max s jedním pejskem.

Na vodítku chodím krásně, ostatních pejsků a lidí si nevšímám - prostě vzorňák! :) Tak co člověče, líbím se ti? Já bych moc moc chtěla opravdový domov a věř mi ,že ti tvoje dobro tisíckrát svojí láskou oplatím <3

Tak já tu na tebe člověče počkám jo?

S láskou Sárinka

<3

.......

kontakt pro zájemce: azylmatysek@post.c